DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Hacıoğlu’na yakın isim konuştu

Son Güncelleme :

02 Nisan 2018 - 14:10

/ kez okundu.
Hacıoğlu’na yakın isim konuştu

Kocaeli Emlakçılar Odası Kongresi sonrasında yaşanan hediye polemiği karşısında oda yetkililerinin sessizliği devam ederken, kongrede Alpay Hacıoğlu’na destek veren Hakan Uzun’u aradık ve sorduk.

Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu’nun yakın ekibinde yaşandığı iddia edilen hediye dağıtılması olayına ilişkin sessizlik devam ederken, iddialara ilişkin Hacıoğlu’na destek veren ve Abdurrahman Yazıcı’ya yakınlığıyla bilinen Hometürk Gayrimenkul’ün sahibi Hakan Uzun’u aradık ve neden sessiz kaldığını, iddia hakkındaki düşüncelerini sorduk. Hakan Uzun, emlak sektörünün yakinen bildiği gibi, emlakçılar odasının iki kongresinde de kaybetmeyen ve kazanan çok az isimlerden.

Kocaeli Emlakçılar Odası’nın ilk kongresinde Ahmet Pekin’e destek veren ve 11 Mart 2018’de yapılan kongre öncesinde Alpay Hacıoğlu tarafına geçerek destek veren Hakan Uzun, bahsi geçen iddia ile ilgili bilgisi olmadığını ve en kısa sürede konuyu araştıracağını, iddianın doğru olduğunu sanmadığını lakin iddianın doğruluğu varsa bunu tasvip edemeyeceğini belirtti. Uzun, Başkan Alpay Hacıoğlu ve Abdurrahman Yazıcı ile görüşerek bilgi sahibi olcağını ifade etti.

YORUM ALANI