Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Hasan Ayaz’a Sevgi Seli

Hasan Ayaz’a Sevgi Seli
14 views
01 Aralık 2018 - 16:29

Ak Parti İzmit İlçe Başkanlığı’ndan istifa ederek İzmit Belediye Başkan Aday Adayı olan Hasan Ayaz’ın başvurusu gövde gösterisine dönüştü. Hasan Ayaz, Ak Parti Kocaeli İl Binası önünde bekleyen yüzlerce vatandaş tarafından karşılandı. Alanda meşaleler yandı, İzmit’in Başkanı Hasan Ayaz sloganları atıldı.

Hasan Ayaz konuşmasının başında, dün akşam itibariyle istifasını verdiğini, bugünkü aday adaylık açıklamasından çok fazla kişiyi haberdar edemediklerini, ancak bugün burada gördüğü tablonun kendisini çok mutlu ettiğini belirtti.

REİS’İN AK PARTİ’NİN BAŞKENTİ İZMİT

Ayaz, “Partimizin kuruluşundan itibaren 9 yıl boyunca çok sayıda görevlerde bulundum. Son 15 aydır da İzmit İlçe Başkanlığı görevini sürdürüyordum. 16 Nisan referandumundan sonra İzmit “Hayır’ın” başkenti olarak nitelendirilmiştir. 16 Nisan referandumu sonrası göreve geldikleri andan bugüne çalınmadık kapı bırakmadık ve hayır burası ‘Hayır’ın başkenti değil burası reisin yani AK Parti’nin başkentidir dedik. Bu süreçte çalışma gösteren Kadın Kolları’ndan Gençlik Kolları’na tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İnşallah şimdiden itibaren yeni görevimizi açıklayacağız ve Mart 2019 seçimlerinde en güzel sonucu elde edeceğiz diyen Ayaz, “Ben bu şehirde doğmuş büyümüş bir kardeşinizim. İzmit’in hangi sokağının, caddesinin ne sorunu varsa inşallah hepsini halledeceğiz. İnşallah yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olacaktır” diye konuştu.

MUHALEFETE MEYDAN OKUDU

Problemleri biliyoruz diyen Ayaz, “Bu problemlerin çözümü noktasında da ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Fakiriyle, garibiyle, esnafıyla, emeklisiyle, İzmit’imizin tüm kesimlerini bugüne kadar olduğu gibi kucaklamaya devam edeceğiz. Çok önemli bir seçim yaklaşıyor.  Hodri Meydan diyoruz. Biz bu şehre ve insanımıza sahip çıktık ve sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI

HABER İHBAR