DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Her şey huzur ve güvenliktir

Son Güncelleme :

10 Nisan 2018 - 9:47

/ kez okundu.
Her şey huzur ve güvenliktir

  İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İnsanoğlunun en önemli ihtiyaçlarından birinin güvenlik olduğuna dikkat çeken Başkan Doğan ” insanın kalbi atıyorsa, nefes alabiliyorsa karnı da doyduysa sonrasında onun için en önemli şey güvenli bir ortamda yaşamasıdır. Bu nedenle emniyet teşkilatımız, ülkemiz için hayati bir önem taşımaktadır. Huzurun, istikrarın, güvenliğin olmadığı bir ülkede mutlu olamazsınız. Her şeyin başı huzurdur, güvenliktir ve istikrardır. Emniyet teşkilatımız herkesin güvenini kazanmış, mutlu yarınlar, huzurlu geceler, güvenli sokaklar, güvenli gelecek için her zaman fedakarca var olmuş, trafikten özel harekâta kadar birçok birimlerde ihtisaslaşmış ve haklı bir üne sahip olmuştur.

HER ZAMAN HER YERDE GÖREVDELER

Özellikle 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında ve sonraki süreçte emniyetimizin kahraman, vatansever, milliyetçi, demokrasisine sahip mensuplarının nasıl bir mücadele verdiğini hepimiz gördük. Emniyet teşkilatımız, ülkemizin her noktasında gece gündüz hem bizim rahat uyumamız için, hem de ülkemizin içerisindeki her türlü tehdite ve hainlere karşı mücadele vermektedir. Tüm emniyet mensuplarımıza minnettarız. Allah hepsinin yar ve yardımcısı olsun. Görev aşkı ve büyük bir sorumluluk duygusu içerisinde şehit olan kahraman polislerimize Allahtan rahmet diliyorum.

u duygularla Polis Teşkilatımızla daima gurur duyacağımızı ifade ederken, yüzyılı aşkın köklü bir kuruluş olan Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümünü kutlarım” dedi.

YORUM ALANI