DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Hürriyet: Ali Güney İSU’ya kestiği faturaları açıklasın!

Son Güncelleme :

20 Temmuz 2022 - 19:45

/ kez okundu.
Hürriyet: Ali Güney İSU’ya kestiği faturaları açıklasın!
İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet AKP’lilerin ortaya attıkları gerçek dışı iddialar hakkında yaptığı basın açıklamasında Kocaeli Eğitim Vakfı konusuna dair, “Benim KEV’e kestiğim bir fatura yok. Vekalet ücreti yok. Ali Güney çıksın İSU’ya kaç lira fatura kestiğini, yıllarca avukatlığını yaparken kaç para kazandığını, açıklasın” dedi
İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet Makam Toplantı Salonunda gerçekleştirdiği basın toplantısında AKP’lilerin ortaya attıkları gerçek dışı iddialar hakkında değerlendirmelerde bulundu.  İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet basın toplantısında Kocaeli Eğitim Vakfı (KEV) konusuna dair şu ifadeleri kullandı; “Benim KEV’e kestiğim bir fatura yok. Vekalet ücreti yok. Olsa zaten çoktan çıkarırlardı. Devlet ellerinde zaten. Biz olsak meslektaşımıza böyle düzmece bir şeyle gitmek doğru değil deriz. İlginç bir şekilde yalanın yalanı dediğimiz bir şey var.
“BANA DÜZMECE BELGELERLE GELMESİNLER” 
Sayın Ali Güney çıksın İSU’ya kaç lira fatura kestiğini, yıllarca ISU’nun avukatlığını yaparken kaç para kazandığını, nasıl bu avukatlığı aldığını açıklasın. İSU’nun avukatlığını yaptı uzun süre. Böyle düzmece belgelerle bana gelmesinler. Kendi yayınladıkları belge bile beni doğruluyor. KEV meselesinin böylece kapandığını düşünüyorum sanırım bundan sonra bu konuyla ilgili ağızlarını açmazlar.”

YORUM ALANI