Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Hüseyin Üzülmez Vefat Etti

Hüseyin Üzülmez Vefat Etti
269 views
20 Haziran 2021 - 23:29
Geçtiğimiz dönem Kocaelispor Kulübü Başkanlığını yürüten, Kartepe eski Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede vefat etti. 
2014 yılı 30 Mart Yerel Seçimlerinde Kartepe Belediye Başkanı seçilen, belediye başkanlığı sonrasında ise  Kocaelispor Kulübü Başkanlığı koltuğuna oturan ve geçtiğimiz yıl Kocaelispor’un 2. Lig’e çıkmasında büyük emekleri bulunan Hüseyin Üzülmez 56 yaşında hayata gözlerini yumdu. Pankreas kanseri ile mücadele eden ve rahatsızlığı nedeniyle bir süre önce Kocaelispor Kulübü Başkanlığı görevini bırakan eski Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İstanbul’da özel bir hastanede tedavi görüyordu.
,CENAZE BİLGİLERİ NETLEŞMEDİ
Vefat haberi başta sevenleri olmak üzere ilimizde büyük üzüntüye neden olan Hüseyin Üzülmez ‘in cenaze bilgileri henüz netleşmedi.
HÜSEYİN ÜZÜLMEZ KİMDİR?
23.12.1965 Arslanbey doğumlu. İlkokulu Arslanbey’de Ortaokulu Suadiye’de Lise tahsilini İzmit’te tamamladı. Ankara Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünü 1986 yılında bitirdi. 1987-1988 yılında Muhasip Asteğmen olarak İzmir Bergama’da askerlik görevini yerine getirdi. 1989-1992 yılları arasında NASAŞ Alüminyum A.Ş.’de personel ve İç hizmetler Şefi olarak görev yaptı. 1992-1998 yılları arasında kendisine ait otomotiv şirketinde Oto Yedek parça ticaretinin ardından 1998 yılında kurucu ortak ve Genel müdür olarak ERNAZ A.Ş.’yi kurdu.10 yıllık bu süreçte Sakarya’da ERNAZ SERVİS A.Ş. ve Gebze’deki NAZER A.Ş. Şirketleri de kurularak faaliyet alanları genişleyen bu şirketlerde Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak görev yaptı. 2004 yılında önce Renault Mais Marmara Bölge Başkanlığı ve Türkiye Renault Mais Yetkili Satıcılar Konseyi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yaptı. Bu görev sırasında Dünya Renault Yetkili Satıcılar teşkilatı Türkiye temsilciliğini yerine getirdi. Halen Türkiye Renault Yetkili Satıcılar Derneği Yüksek İştişare Kurulu Üyesi olarak üyelik görevini yürütmektedir. 2004-2006 yılları arasında KOCAELİSPOR Kulübü Yönetim Kurulu üyesi ve Mali Asbaşkan olarak görev yapmıştır. Bu gibi birçok dernek v.b. sivil toplum kuruluşlarında üyelikleri bulunmaktadır. Evli ve 2 kız çocuğu babasıdır. 2009 Mart – 2014 Mart döneminde İzmit Belediyesi’nde 5 yıl süre ile başkan yardımcılığı görevi yapmıştır. 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Kartepe Belediye Başkanı seçilmiştir. Kocaelispor Kulüp Başkanlığı yapmış, evli ve 2 kız çocuğu babasıdır.

 

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
Morlimon  Mor limon  Morlimontr