Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

İKM’nin Gecesinde ‘Büyük Başkan’ ‘Hürriyet Hürriyet’ Sloganları

İKM’nin Gecesinde ‘Büyük Başkan’ ‘Hürriyet Hürriyet’ Sloganları
26 views
24 Şubat 2019 - 15:53

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) 20 .yıldönümü dolayısıyla dayanışma yemeği düzenledi. Yemeğe İKM Başkanı Murat Öztürk’ün konuşması ve Millet İttifakı İzmit Adayı Fatma Kaplan Hürriyet’e esnafların gösterdiği yoğun ilgi damga vurdu.

İKM’nin yemeğine kent protokolü yoğun ilgi gösterdi. Millet İttifakı İzmit Adayı Fatma Kaplan Hürriyet ve Cumhur İttifakı İzmit Adayı Sibel Gönül’ün aynı masayı paylaştığı yemekte, İzmit esnafının Hürriyet’e gösterdiği yoğun ilgi dikkat çekti.

ESNAFIN DAYANACAK GÜCÜ KALMADI

İKM Başkanı Murat Öztürk’ün, ‘İzmit esnafının dayanacak gücü kalmadı. İzmit kent merkezimizin cazibe merkezi olmasını istiyoruz. Açıklamaları iktidar temsilcilerinde soğuk duş etkisi yarattı.

İZMİT ESNAFI HÜRRİYET’İ BAĞRINA BASTI

İKM’nin gecesinde Millet İttifakı’nın İzmit Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, konuşmasını yapmak üzere sahneye davet edildiğinde salonda adeta yer yerinden oynadı. Yoğun sevgi gösterileri altında, dakikalarca ‘Büyük Başkan’ Hürriyet Hürriyet’ sloganları atıldı.

Hürriyet, yüreğinize gönlünüze sağlık. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, önünüzde saygıyla eğiliyorum diyerek başladığı konuşmasında ‘Ekonomik kriz ne yazık ki, öncelikle esnaflarımızı etkiliyor. Esnaflarımız bir bir kepenk kapatırken, hepimize iktidarıyla muhalefetiyle bu kentte yaşıyorsak sorumluluklar düşüyor. Öncelikle bu kentin yaşam damarlarını açmalıyız. Allah’ın izniyle başkan olduğumuzda sözüm söz. Bu Kenti cazibe merkezi haline getireceğiz. Eskişehir mantığıyla, insanların akın akın geldiği, parmakla gösterdiği, Birincilik için yarıştığı marka kent yapmak boynumuzun borcu. Binaya, boruya, parklara değil sadece; sanata, her yaşam biçiminden insanın kendini bulabileceği, marka işletmelere yer açan önemli projeleri hayata geçirmek hepimizin boynunun borcu. Binlerce yıllık mazisi, demokratik yapısıyla bu kent bunu çoktan hakediyor. Bunu yapmak için gece gündüz, partizanlık yapmadan, kaynakları har vurup harman savurmadan, israf etmeden bu kenti marka şehir yapmak hepimizin görevidir. Kim bu kente bir çivi çakıyorsa Allah razı olsun diyorum’ diyerek konuşmasını tamamladı.

Millet İttifakı İzmit Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, konuşmasının tamamladığında, İzmitli esnafların sloganları altında büyük sevgi gösterisi yapıldı.

 

 

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI