Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

İş Adamı Umur Şirin’den ‘Hamza Bebek’ Çağrısı

İş Adamı Umur Şirin’den ‘Hamza Bebek’ Çağrısı
156 views
26 Aralık 2020 - 17:25
İlimizin tanınmış simalarından iş adamı Umur Şirin Hamza için bağış gecesi düzenledi. 
Yaşama bağlanması için 45 günü kalan Hamza’nın tedavisi için yürütülen kampanyada yüzde 60 seviyesine gelindi. Çeşitli etkinliklerle Hamza’ya nefes olmaya çalışan Kocaeli Umut’un dün akşamki konuğu ise İlimizde tanınmış iş adamı Umur Şirin’di. Şirin, kendi Instagram hesabından başlatmış olduğu canlı yayın ile telefon rehberinde bulunan kişileri arayarak Hamza’ya nefes olmalarını istedi. 5 saat süren yayın esnasında Kocaeli ve çevre iller olmak üzere , Almanya dahil yaklaşık 700.000. liralık bağış toplandı. Hamza bebek için “Ameliyat’a başlıyoruz, Allah’ın izniyle Hamza’yı yaşatacağız” diyerek yayına başlayan Umur Şirin, Kocaeli’nin nefesini tuttu.
Şirin “Allah’ın izniyle Hamza’yı sağlığına kavuşturmak için elimizden geleni yapacağız. Bu iş bitene kadar ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.
ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN
Akşam gerçekleşen yayınında iyilik yarıştı. Yayına katılanlar, 1453 Ahmet Baba Lokumcusu Ahmet Kulakçı, Uğur Özkanlı, Serkan Meydan, Burak Özkaraaslan, Atalay Alpaslan, Mahmut Mamik, Mehmet Mamik, Arifoğulları Kuyumculuk, Atay Aydın, Erdinç Eyüboğlu, Ersay Otomotiv, Yasin Ersin, Erol Öğe, Öge Kuyumculuk, Orhan Dursun, Kuruceşme Metro, Necati Şen, Mehmet Eşsiz, Burak Kanpara, Mali Motors, Mehmet Öztonga, Zekeriya Şahin, Ziver Gül, İbrahim Yıldız, Yunus Merttürk, Ersan Yaran, Gök-Sar, Medet Yıldız, Muharrem Baytan, Cemal Can-Can Kundura, Onur Şenol-Lukka Cafe, Erdi Erturan, Halil Karakan-H&C Auto, Ömer Moğultay, Edip Moğultay-Gem Otomotiv, Fatih Ekmekçioğlu, Cihat Kılıç, Ahmet Truva Otomotiv, Gökhan Otomotiv, Ünal Tilki, Tunahan Tilki, Serhat Uzun-Remax Maxsimum, Enis Ademoğlu, Damir İbric, Berkcan Çalışkan-Yuvacık Naile Cafe gibi isimlerin yanında Kocaeli Spor Başkanı Sayın Hsueyin Üzülmez de yardım yapacağının haberini duyurdu. Arifogullari Kuyumculuk yayına katılarak Pazartesi günü babasının hayrına yüklü bir bağış yapacağını duyurdu. Yayına bağlanan Anne Şeyma Abuljoud ” Bize yaşama umudu verdiniz, Allah hepinizden razı olsun” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI