Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

İşte Ak Parti’nin Yeni İzmit İlçe Yönetimi

İşte Ak Parti’nin Yeni İzmit İlçe Yönetimi
212 views
20 Eylül 2020 - 13:15

Ak Parti İzmit İlçe kongresi dün Uluslararası Fuar Merkezi’nde yapıldı. 400 delegenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede ayrıca 30 yönetim kurulu üyesi ve 50 il delegesi seçildi.

Kongreye; AK Parti Milletvekilleri Emine Zeybek, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Cemil Yaman, İlyas Şeker, Sami Çakır, Mehmet Akif Yılmaz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, İl Başkanı Mehmet Ellibeş, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar,  MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, İzmit İlçe eski Başkanı Hasan Ayaz, eski İl Başkanları Mahmut Civelek, Şemsettin Ceyhan, ilçe başkaları, ilçe belediye başkanları ve parti teşkilatı katılım sağladı.

İZMİT’İ ALACAĞIZ

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkan Adayı Ali Güney, ‘Muhalefet daha yeni iki genel başkanı İzmit’te getirip daha önceden açılmış projeleri yeniden açtılar. Alemdar Caddesi’nin kendi yapmış gibi açarlarsa hiç şaşırmayız. Bu kez açılışa 3 genel başkan bekliyoruz. Bizler bu görevleri emanet olarak görüyoruz ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Hakkın rızası, milletin menfaatleri bütün hesapların ve çıkarların üzerindedir. Bundan dolayı tüm ekibimle hesabi değil hasbi olarak karşınıza geldik ve genel kurulumuz bizlere yetki verdiği takdirde, memleketimiz İzmit’i yeni hedeflere taşıyacağız, Allah’ın izni ve bizim dur durak bilmeyen çalışmalarımızla 3 yıl sonra İzmit’i yeniden AK kadrolarla buluşturacağız”. Dedi.

İZMİT’İ ALACAKLARINDAN ŞÜPHEM YOK

Güney’ in ardından konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın,” Böylesine güçlü bir teşkilatta olmak bizler için gurur vesilesidir. Onun için biz diyenlerin yolunda hep birlikte olmaktan gurur duyduğumu ifade ediyoruz.  Değerli ilçe başkanımıza da şimdiden teşekkür ediyorum değerli çalışmalarından dolayı. İlk seçimde İzmit’ i alacaklarından hiç şüphem yoktur.

İZMİT’TE SIKINTI VAR

AK Parti Milletvekili İlyas Şeker,”  İzmit önemli bir merkez, Kocaeli’ nin kalbi. Üzülerek söylüyorum İzmit çok hüzünlü. İzmit geçmişte almış olduğu hizmetleri şimdi alamadığından üzüntü içerisinde. Bir yol kazası oldu. Seçilen yeni İzmit teşkilatımız ile birlikte 2024 te İzmit eski neşesine kavuşacak. Gerçekten sıkıntı var İzmit’ te. Sokaklar kokmaya başladı İzmit’ te maalesef. Tabi bu zihniyetin hizmet yapmak gibi bir derdi yok. Onlar yapılan hizmetleri ortadan kaldırmak için çalışıyorlar.

BİZ DİYEN BİR YAPI VAR

Şeker’ in ardından konuşan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş,” Muhalefetin çözemediği bir sistem var bizde. Davasına olan inancı var. Sen ,ben,  o demeden,  biz diyen bir yapı var a AK Parti’ de.  Türkiye çapında 10 milyon üyesi olan bir aileyiz. En güçlü sivil toplum kuruluşuyuz. AK Parti içerisinde siyaset yapmak herkese nasip olmuyor. Recep Tayyip Erdoğan’ ın liderliğinde, bu dava peşinde 19 yıldır yürümek herkese nasip olmuyor.  Böyle bir teşkilatın il başkanı olmak gurur verici.  Partimizin kuruluşundan bu güne görev alan ve sorumluluk üstlenen tüm partililerime  teşekkür ediyorum

 

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI