Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

İşte Ordu, İşte Fatih Erbakan

İşte Ordu, İşte Fatih Erbakan
14 views
16 Aralık 2018 - 16:34

Yeniden Refah Partisi ilk tanıtım toplantısını Ankara Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde binlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, ‘İŞTE ORDU İŞTE KOMUTAN’ sloganları ve yoğun sevgi gösterileri altında yaptığı konuşmasına, ‘ Bizlere ecdadımızın, Sultan FATİH’İN, Sultan ABDÜLHAMİD HAN’IN, milletimizin, Erbakan Hocamızın görüşü olan Milli Görüş’ü hakkıyla temsil etmek üzere bu sancağı açmayı nasip eden Cenab-Allah’a sonsuz şükürler olsun’  diyerek başladı.

Konuşmasının devamında ‘Cennet mekan Sultanımız, büyük Hakan, Büyük Mücahit Sultan Abdülhamid Han Hazretlerinin çok kıymetli torunu kıymetli Şehzademiz Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu beyefendiye bir kez daha hoşgeldiniz diyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum’ İfadelerini kullandı. Fatih Erbakan heyecan , heyecan Mücahit Erbakan hocamız dediği anda salon Mücahit Erbakan sloganlarıyla inledi. Erbakan hocamız Yeniden Refah Partisi’nin manevi kurucularındandır açıklaması sonrasında ise salonda adeta yer yerinden oynadı.

Erbakan Hocamızın tarihi bir sözü daha gerçek oldu, neydi o Refah Partisi ve diğerleri diyerek konuşmasına devam eden Fatih Erbakan, ‘Tam 50 sene önce bir çiçekle başlayan baharı yeniden başlatmak için, milli görüş hareketini yeniden şahlandırmak için, milli görüş davasını hakkıyla dosdoğru temsil etmek için bismillah dediğimiz gün işte bugündür.’

Surda bir gedik açtık mı mukaddes mi mukaddes, ey deli rüzgar artık ne yönden esersen es’ ve Milli Görüş bir kez daha yanardağ gibi patlıyor elhamdülillah çıkışı yapan Fatih Erbakan, ‘Bugün hayrın kendisinin meydana çıktığının müjdesini veriyoruz. Bugün milletimize çaresizliğin, alternatifsizliğin bittiğinin müjdesini veriyoruz. Bugün milletimize asli yuvanıza, baba ocağınıza dönüşün müjdesini veriyoruz. Artık çare var, artık alternatif var diyerek hep birlikte haykırıyoruz. Milli Görüş’ün ikinci 40 yıl şahlanışının vakti geldi diye haykırıyoruz. Diyerek sözlerini tamamladı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI

HABER İHBAR