Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

İzmit Belediyesi Ekipleri Var Gücüyle Çalışıyor

İzmit Belediyesi Ekipleri Var Gücüyle Çalışıyor
132 views
17 Ocak 2021 - 17:20
Yaklaşık 3 gündür kentimizde etkili olan soğuk hava ve kar yağışına karşı tüm tedbirlerini alan İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri hem ara sokaklar ve köy yolları hem de İzmit Belediyesi yetki alanı dışında olsa bile ana arterlerde tüm yorgunluklarına rağmen yoğun çalışmaya devam ediyorlar. 
Yaklaşık 3 gündür kentimizde etkili olan soğuk hava ve kar yağışına karşı tüm tedbirlerini alan İzmit Belediyesi verdiği kar sınavını başarıyla sürdürüyor.  Özellikle önceki gece etkili olan kar yağışı karşısında sabaha kadar çalışan ekipler kentin yüksek kesimleri ve köyler başta olmak üzere İzmit Belediyesi sorumluluk alanında bulunmayan birçok ana arter ile kent genelinde vatandaşların zorluk yaşamaması adına var gücüyle çalıştı.
YÜKSEK KESİMLERDE ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR 
Ekipler dört bir koldan kar küreme, tuzlama ve yol çalışmalarını gerçekleştirirken başta ana arterler olmak üzere birçok cadde ve sokağı karlardan temizleyerek kullanıma açtı. Özellikle kentin yüksek kesimleri ve köylerde çalışmalarını yoğunlaştıran İzmit Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından kar yağışının yoğun olduğu yerlerde 24 saat boyunca çalışmaların devam ettiği belirtildi.
BAŞKAN HÜRRİYET SAHADA
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, kar yağışının başlayacağı haberini alır almaz çalışmalarına başlayan ve canla başla çalışmaya devam eden Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinle birlikte sahada. Başkan Hürriyet Tüysüzler Mahallesi’nde çalışmaları denetledi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Morlimon  Mor limon  Morlimontr