Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

İzmit Belediyesi Şehrin Dört Bir Yanında Çalışıyor

İzmit Belediyesi Şehrin Dört Bir Yanında Çalışıyor
19 views
03 Ekim 2019 - 14:10

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrin dört bir yanındaki çalışmalarına devam ediyor.

Vatandaşların daha güzel, daha güvenli ve daha yaşanabilir bir şehirde hayatlarını sürdürmeleri için çalışan İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehir merkezinde ve köylerde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapsamda asfalt, beton yol, parke yol ve merdiven yapımı gibi işlerini tamamlamaya devam eden ekipler,  vatandaşlardan gelen taleplere de anında müdahale ediyor.  Şehirde ve mahallerinde yürütülen çalışmalardan duydukları memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar da aldıkları hizmetten dolayı İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve ekibine teşekkürlerini sundular.

KABAOĞLU’NDA ASFALT SEFERBERLİĞİ

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kabaoğlu Mahallesi Karaçay Sokak’ta 635 ton PMT, 345 ton komple asfalt çalışması gerçekleştirirken yine Kabaoğlu Mahallesi Şehit Metin Kaya Caddesi’nde 1114 ton PMT, 753 ton komple asfalt çalışmasını tamamlayıp vatandaşların hizmetine sundu.

TÜYSÜZLER MAHALLESİ’NDE BETON YOL

Yine Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Tüysüzler Mahallesi Gülibrişim Sokak ve Ağcalar Sokak kesişiminde 300 metre uzunluğunda 9 metre genişliğinde 2 bin 700 metre kare alan için 405 metre küp beton kullanarak beton yol yapımını tamamlayarak vatandaşlara rahat ve güvenli şekilde ulaşım imkanı sağladı.

 

KÖYLER DE KIŞA HAZIR

Şehir merkeziyle birlikte köylerde de çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi ekipleri,  Zeytinburnu Mahallesi Civcivoğlu mevkiinde 3 bin 73 metre kare parke ve 706 metre bordür kullanarak parke yol yapım işini gerçekleştirdi. Rahat bir kış mevsimi geçirmeleri için büyük anlam taşıyan bu hizmetler karşısında köylülerde büyük memnuniyet yaşadı.

YENİMAHALLE’DE MERDİVEN SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Çalışmalarını eksiksiz bir şekilde yerine getiren İzmit Belediyesi ekipleri Yenimahalle Amaç Sokak’ta vatandaşların sıkıntı yaşadığı merdiven sorununu da çözdü.  Ekipler,  50 metre uzunluğunda 60 metre küp beton kullanarak yapmış oldukları merdiveni vatandaşların hizmetine sundu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI

HABER İHBAR