DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

İzmit konuşuyor: Yalçın Eldoğan nereye koşuyor?

Son Güncelleme :

14 Kasım 2023 - 13:20

/ kez okundu.
İzmit konuşuyor: Yalçın Eldoğan nereye koşuyor?

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere yönelik aday adayları boy göstermeye başladı. İYİ Parti’den İzmit Belediye Başkan Aday Adayı olan Yalçın Eldoğan da bu noktada sahada çalışıyor. Kulislerde konuşulanlara göre İYİ Parti’de Yalçın Eldoğan’ın adaylık şansının zayıf olduğu belirtiliyor.

 

İyi Parti’den aday adayı olan Yalçın Eldoğan’ın Kocaeli TV’de yaptığı açıklamaları şaşkınlıkla karşılandı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in her yerde adaylarımızla tek başımıza seçimlere gireceğiz açıklaması yapmasına rağmen, İYİ Parti Kocaeli teşkilatlarından CHP ile ittifak  yapılması yönünde hiçbir açıklama yapılamamasına rağmen; Yalçın Eldoğan’ın, CHP’nin aday çıkarmayıp İYİ Parti lehine destek vermesinden bahsetmesi, CHP ile ittifakı işaret etmesi siyasi kulislerde şaşkınlık yarattı.

İYİ Parti yetkili organlarının gündeme getirmediği konuyu, partinin yetkili organıymış gibi gündeme getirmesi yadırganmış. Eldoğan’ın CHP ile işbirliğine işaret etmesi, İYİ Parti seçime kendi adayı ile tek girerse Eldoğan aday olmayacak mı? Seçimlerde iddialı olamayacak mı? Sorularını beraberinde getirdi.

 

Yalçın Eldoğan’ın son açıklamaları sonrasında İYİ Parti’de adaylık sürecinin zora girdiği dillendiriliyor.

 

#iyiparti #izmit

HABER MERKEZİ

 

 

 

YORUM ALANI