DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Karar Verildi; Ve Ak Parti Düğmeye Bastı

Son Güncelleme :

03 Nisan 2022 - 14:40

/ kez okundu.
Karar Verildi; Ve Ak Parti Düğmeye Bastı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2023 yılı haziran ayında yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri için düğmeye bastı, seçim kampanyasına dönük çalışmalarını başlattı. AK Parti, yeni bir dil ve söylem ile seçmenin karşısına çıkmak istiyor.

Erdoğan, her zaman olduğu gibi seçimlere en hazırlıklı giren partinin AK Parti olması için start verdi. Erdoğan, öncelikli olarak kampanyayı yürütecek şirketlerin belirlenmesini istedi. Bu kapsamda iki şirket Erdoğan’a sunum yaptı. Erdoğan’ın bunları beğendiği ve seçim kampanyasını iki şirketle yürütmeyi planladığı bildirildi. Şirketler, sık sık sunumlar yaparak önerilerini ortaya koyacak.

Bu iki şirketin yanı sıra parti içinde de kampanyaya dönük toplantılar başladı. Kurmaylara, seçimlere dönük “yeni bir hikaye, yeni bir dil ve söylem” hazırlanması için talimat verildi. Toplantılarda, savunma sanayi ve dış politikadaki başarıya vurgu yapılması, ekonomi ve artan fiyatlar için de atılan adımlar ve çözüm önerilerinin sıralanması üzerinde duruluyor.

 

YORUM ALANI