DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Kocaeli Üniversitesi ile Kocaeli’nin önemli 6 oteli arasında protokol imzalandı

Son Güncelleme :

12 Mayıs 2023 - 0:50

/ kez okundu.
Kocaeli Üniversitesi ile Kocaeli’nin önemli 6 oteli arasında protokol imzalandı

Kocaeli Üniversitesi ile TUI Otelleri., Dedeman Kartepe Kocaeli, Emex Hotel Kocaeli, The Green Park Kartepe Resort-Spa, Tryp By Wyndham İzmit arasında mesleki ve eğitsel konularda İş birliği Protokolü imzalandı.

Protokolü üniversitemiz adına Rektörümüz Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk ile TUI Otelleri adına İ.K. Direktörü Murat Demirer, Dedeman Kartepe Kocaeli adına Genel Müdür Koray Ayyıldız, Emex Hotel Kocaeli adına İşletme Sahibi Cihan Emeksiz, The Green Park Kartepe Resort-Spa adına CEO Mehmet Zeki Ünal, Tryp By Wyndham İzmit adına Genel Müdür Yardımcısı Elif Keskin imzaladı. Bu çerçevede daha önce Genel Müdür Oktay Sidar ile imzalanan Wellborn Luxury Otel ile birlikte Turizm Fakültesi’nin toplam 6 adet iş birliği protokol anlaşması resmiyet kazandı.

Turizm Fakültesini temsilen iş birliği protokollerini planlayan Fakülte Dekanı Prof. Dr. Emrah Özkul, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Dilek Dülger Altıner, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Doç. Dr. Selda Uca, Araştırma Görevlisi Sarp Kumlu, Fakülte Sekreteri Eyüp Altındağ’ın katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda iş birliği konu başlıkları üzerine kapsamlı bilgi paylaşımı istanbul escort girls sağlandı.

YORUM ALANI