Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Körfez’de DEVA, İYİ Parti’ye Konuk Oldu

Körfez’de DEVA, İYİ Parti’ye Konuk Oldu
114 views
25 Ocak 2021 - 0:26

İlçe genelindeki siyasi parti ziyaretlerini sürdüren Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Körfez İlçe Başkanı Orhan Bozkurt ile yönetim kurulu, İYİ Parti Körfez İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi. DEVA Partilileri, İYİ Parti’nin İlçe Başkanı Cahit Sürüm ile yönetim kurulu büyük bir kalabalık ile karşıladı.

SÜREM’DEN TEŞEKKÜR

Parti binasında gerçekleşen buluşma sırasında İYİ Parti’nin Körfez Belediye Başkan adayı Salih Şirin de hazır bulundu. Buluşma sırasında DEVA Partisi heyetini karşılayan İYİ Parti İlçe Başkanı Cahit Sürüm, “DEVA Partisi ülkemizin yeni partilerinden. Orhan Bey de ilçemizin en değerli siyasi simalarından. Kendisine ve DEVA Partisi’ne görevinde başarılar diliyoruz. Ziyareti dolayısıyla konuklarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

KÖRFEZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Ziyaret sırasında iki partinin yöneticilerine seslenen DEVA Partisi Körfez İlçe Başkanı Orhan Bozkurt ise, “İYİ Parti’nin çalışmalarını takip ediyoruz. Bu coşkulu karşılamanız, ayrıca gayretleriniz ve güzel çalışmalarınız dolayısıyla ilçe başkanımız ve yönetimine teşekkür ediyoruz. Tüm siyasi parti yöneticileri olarak ilçemiz için çalışıyoruz. Sorunların dile getirilmesi ve kamuoyu oluşması adına hepimize önemli görevler düşüyor” dedi.

İLÇEMİZİN MENFAATLERİ İÇİN

Bozkurt şöyle konuştu: “DEVA Partisi olarak kuruluş amacımız ülkenin içinde bulunduğu sıkıntılar ve problemlerinin çözümün sağlanması, halkın istenilen refah seviyesine gelmesidir. Kadrolarımız buna uygun oluştu. İlçe teşkilatımızda bu kriterlere uygun şekilde yapılandı. Artık Körfez ilçemizin her yerinde bizleri göreceksiniz. İlçe menfaatleri için her zaman ortak çalışmaktan yanayız.”

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Morlimon  Mor limon  Morlimontr