DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Kullar, Bahçecik ve Döngel Esnafını Ziyaret Etti

Son Güncelleme :

04 Mart 2019 - 0:38

/ kez okundu.
Kullar, Bahçecik ve Döngel Esnafını Ziyaret Etti

Millet İtifakı Başiskele Belediye Başkan adayı Rıza Güven Usta ve ekip arkadaşları Başiskele sahil, Döngel, Bahçecik ve Kullar ’da bulunan esnafları ziyaret etti

Yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Millet İtifakı Başiskele Belediye Başkan adayı Rıza Güven Usta ve ekip arkadaşları Başiskele sahil, Döngel, Bahçecik ve Kullar’da bulunan esnafları ziyaret etti. Ayrıca Kahvehanelerdeki seçmenlerinde ziyaret eden Başkan Adayı Rıza Güven Usta, Başiskele Belediyesi için yapacağı projelere ayaküstü anlattı. Ziyaretlere Başkan adayı Usta’ya Başiskele CHP İlçe Başkanı Arif Gökyılmaz, meclis üyesi adayları Emine Özkar, Mehmet Baştürk, Muhammet Kırdemir, Dilek Tekinsoy, Semra Çelikkaya, Bilal Acar, Mecit Sekmen ve Vahit Toraman iştirak etti.

ESNAFLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Tüm hızıyla seçim çalışmalarına devam eden ve Başiskele sınırları içinde yer alan esnafları adım adım geçen ve yerel seçimlerde yapacağı yeni projeleri ayaküstü anlatan Başkan Adayı Usta’yı seçmenler oldukça ilgi ile diliyor. Birçok esnafın dertlerine yara olacağı projeleri anlatırken, seçmenler kendisine destek vereceğini söyledi. Başiskele sahildeki esnafların sorunlarını dinleyen ve düşüncelerini anlatan esnaflar başkan adayından birçok isteklerde bulundu. Cafe çalıştıran esnaflar akşam saatlerinde müşterilerimiz geliyor. Cafeleri saat 24.00’de kapatılması isteniyor. Bunun çözülmesini istiyoruz.

 

GALATASAYARLILARI ZİYARET ETTİ

Başiskele Galatasaraylı taraftarlar Derneği olarak ilk kez kurulan ve ilk toplantısını Başiskele Belediyesi Kültür Merkezinde buluşan taraftarların ilk toplantısına da katılan Millet İtifakı Başiskele Belediye Başkan adayı Usta, Galatasaraylı Taraftarlar Derneğine destek oldu. İlk kez kurulan ve üye çalışmaları yapan Başiskele Galatasaraylı taraftarlar Derneği’ne üye olan Başkan adayı Usta,” Genç arkadaşların böyle güzel bir çalışma yapması çok güzel şey Ben sizleri kutluyor. Bundan sonraki süre içinde çok güzel işler yapacağınıza inanıyorum”dedi.

YORUM ALANI