Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Lastik-İş Sendikası’ndan Sağlığa Büyük Destek

Lastik-İş Sendikası’ndan Sağlığa Büyük Destek
59 views
03 Mart 2021 - 14:37

Lastik-İş Sendikası’ndan sağlığa büyük destek geldi. Lastik İş Sendikası, Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı hastanelerde tedavi gören hastaların kullanımına sunulması için hasta başı monitör desteğinde bulundu.

Lastik-İş Sendikası Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü bünyesine bağlı hastanelerde tedavi gören hastaların tedavisine katkı sağlamak amacıyla 40 adet hasta başı monitörü desteğinde bulundu. Programa Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan, Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Ahmet Sarıışık,   Prometeon İnsan Kaynakları Müdürü Okan Vural, Pirelli Otomobil Lastiklari İnsan Kaynakları Müdürü Frencesca Ballabene,  Brisa İnsan Kaynakları Müdürü Murat Şahin, Goodyear İnsan Kaynakları Müdürü Serkan Işık, Lastik İş Yönetim Kurulu Üyeleri Necdet Ulusoy ve Alperen Şakacı katıldı.

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ PEHLEVAN: REHAVETE KAPILMAYALIM

Pehlevan, “65 yaş üstüne aşılama büyük oranda tamamlanmış durumda. Normalleşmenin devam edebilmesi için aşırı hassas davranması lazım. Herkese görev düşüyor. Koronavirüs hastalığına en çok 20- 40 yaş arasındaki grup yakalanıyor ama ölüm oranları 65 yaş üstünde fazla. Asla rehavete kapılmayalım. Ülke, il ve dünya olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Kocaeli Türkiye’nin sanayi merkezi. Fabrikaları kapatamazsınız. Sağlık altyapımız yoğun bir efor sarf etti. Çok şükür olağanüstü bir durum yaşamadık” ifadelerini kullandı.

ALAADDİN SARI’DAN UYARI; MESAFEYE HİJYENE DİKKAT!

Pehlevan’ın ardından söz alan Lastik İş Genel Başkanı Alaaddin Sarı, “Fabrikalarımız duyarlılık gösterdi. Buradaki malzeme sayısı 30’un üzerinde ama bu gibi hadiselerde toplum olarak birbirimize destek olmalıyız. Bu moraldir. Bizler ayaktayız ve birbirimize destek oluyoruz. Bu destek bir farkındalık oluşturmalıdır. Bu hastalığı dayanışma duygusu içerisinde atlatacağız. Daha güzel günlerde hep beraber olacağız. Önemli olan dayanışma ruhunu yakalayabilmektir. Mesafeye, hijyene dikkat edeceğiz” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Morlimon  Mor limon  Morlimontr