Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Lokmaseverler İçin Lezzetin Adresi

Lokmaseverler İçin Lezzetin Adresi
16 views
24 Ocak 2019 - 0:21

Geleneksel Lokma lezzetini “Kendi lokmanı kendin yarat” anlayışla farklı bir konseptle lokmaseverlere sunan Cafe de’ Lokma, Karabaş Mahallesi Rauf Orbay Sokak NO: 4 adresinde açıldı

BİRBİRİNDEN ÖZEL TARİFLER

Cafe de’ Lokma şerbetsiz lokmaları ve özel olarak hazırladıkları iç dolgularıyla ziyaretçilerine yepyeni bir lezzet deneyimi sunuyor. Cafe de Lokma, hazırladıkları özel tarifleriyle lokma severleri doyurmaya geldi. Geleneksel lokma anlayışını daha hafif bir lezzete dönüştüren Cafe de’ Lokma İzmit halkına yeni bir damak tadı sunuyor.

FARKLI TARZDA BİR DEKORASYON

Ziyaretçilerinin mekanda rahat hissetmesi için dekorasyonda Ege esintilerini kullanan Cafe de’ Lokma, Karabaş Mahallesi Rauf Orbay Sokak No: 4 adresinde ziyaretçilerine kapılarını açtı. İsterseniz içi çikolata dolu lokmaları seçebileceğiniz isterseniz de krema ile tatlandırabileceğiniz lokmanızın üzerini de beyaz, sütlü veya bitter çikolatalı olarak tercih edebiliyorsunuz.

LOKMALARDA ÖZEL BELÇİKA ÇİKOLATASI

Lokmalarda birinci sınıf malzemelerin kullanıldığını belirten Cafe de Lokma’nın sahibi Sertaç Öztürk, “Lokmalarımızın içini yurtdışından getirttiğimiz özel Belçika çikolatası ile dolduruyor, yine özenle seçtiğimiz çikolata ve süslemelerle müşterilerimize özel hazırlıyoruz” dedi. Konsepti ve lezzetiyle öne çıkan Cafe de Lokma, müşterilerine 12.00 ile 23.00 arasında hizmet verecek.

CAFE DE’ LOKMA’YA UĞRAMAYI UNUTMAYIN

21 Ocak’ta ziyaretçilerine kapılarını açan Cafe de’ Lokma Karabaş Mahallesi Rauf Orbay Sokak NO: 4’te lokma severleri bekliyor. İsteğinize özel hazırlanan eşsiz lokmaları dilediğiniz gibi süsletebilir ve üzerine erimiş Belçika çikolatası ile son dokunuşu yaparak damaklarınızda eşsiz bir lezzet şöleni yaşayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI

HABER İHBAR