Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

MHP Kocaeli’de 4. Aydın Ünlü Dönemi

MHP Kocaeli’de 4. Aydın Ünlü Dönemi
67 views
26 Eylül 2020 - 15:59

MHP 13’üncü Kocaeli Olağan İl Kongresi Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

637 delegenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongre ayrıca 33 il yöneticisi ve 30 üst kurul delegesi belirlendi. Kongrenin Divan Başkanlığını TBMM Grup Başkan Vekilli ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül üstlenirken kongreye  Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, MHP MYK Üyesi Erkan Azeri, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, BBP İl Başkanı Remzi Kaya, DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, Ülkü Ocakları İl Başkanı Yunus Emre Kurt, KOTO Başkanı Necmi Bulut katıldı.

İYİ PARTİ’Yİ HEDEF ALDI

Kongrenin açılış konuşmasını yapan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “ İlçe teşkilatlarımızın kongrelerini tamamladık. Kongrelerimizde seçilmiş ilçe başkanlarımıza yöneticilerine başarılar diliyorum. Yapacak çok işimiz var. 15 günden bir toplanan değil her gün çalışma içinde olan vatandaşı, muhtarları, dernekleri ziyaret eden aktif bir partiyiz. 4’üncü dönemime girerken artık daha çok çalışmak zorundayım. Yıpratmak için çok çalıştılar, evime dinleme cihazı koydular, yol arkadaşımız dediğimiz insanları bize düşman ettiler. Ama biz yine yıkılmadık. Onların içinde aklını kiraya vermiş olanlar varsa bizim arkamızda da liderimiz Devlet Bahçeli var ”dedi.

TAHİR BÜYÜKAKIN’A TEŞEKKÜR

“Biz Kocaeli Teşkilatı olarak liderimizi anlıyoruz” diyen Ünlü, “ Bizim pusulamız liderimizi göstermektedir. Neyi denerse denesinler, asla ve asla inandığımız yoldan dönmeyeceğiz. Bu mücadeleyi verirken yer zaman sizler yanımızda oldunuz. Bu yüzden 4’üncü dönemde yine aday oldum. İl Başkanlığı görevini milletvekilliğine gitmek için kullanmayacağımı söylemiştir. Ben sözümü tuttum. Telefonum her zaman herkese açık oldu. Buradan Büyükşehir Belediye Başkanım Tahir Büyükakın’a ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş’e teşekkür ediyorum. Ehil arkadaşlarımızı kadrolaştırdılar. Biz ürkücülere de çalışmaktan başarmaktan başka yol kalmamıştır. Cumhur İttifakını anlatmak adına planlı ve programlı olarak çalışacak” dedi.

 

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI