Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

MHP Moral Buldu; İzmit’te 184 Yeni Üye

MHP Moral Buldu; İzmit’te 184 Yeni Üye
47 views
25 Eylül 2021 - 17:15

MHP İzmit İlçe Başkanlığına atanan Kemal Okur, göreve gelir gelmez üye seferberliği başlattı. İzmit İlçe Başkanlığında üye olan isimler için bugün üye katılım programı düzenledi. 

Seka Park’ta bulunan Maide Düğün salonunda yapılan üye katılım programında 184 kişi partiye üye oldu. Üye Törenine MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt, İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur, İl Eski başkanları Ruhi Çavdar, Sedat Arı, Nurdoğan Kaçar, Türk Eğitim Sen İl Başkanı Yaşar Şanlı, Meclis üyeleri ve partililer katıldı.

ÜLKÜCÜNÜN ADRESİ MHP’DİR

Toplantıda ilk konuşmayı İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur Gerçekleştirdi. İl Başkanı ve Genel Başkanın önderliğinde geri döne çağrısı yaptıklarını ifade eden Kemal Okur, “Hamdolsun çağrımız karşılıksız kalmadı. Gençlerimiz kadınlarımız akın akın partimize üye oldu. MHP her geçen gün genişleyen büyük bir ailedir. Eski ülkücü yeni ülkücü saçmalıklarını reddediyoruz. Ülkücünün adresi MHP’dir. Şerefeli ve aydınlık gelecek buradadır bu salondadır. Biz hiçbir fikrin yıkamayacağız büyük bir aileyiz. Her birlikte Kocaeli’yiz İzmit’iz Kızıl elmayız. Ne mutlu Türk’üm diyene” ifadelerini kullandı.

 

2023 SEÇİMLERİ BEKA MESELESİ

Toplantıda konuşan Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, “Bundan 10 sene önce MYK üyesi olmuştum. Geldiğimde bir heyecan görmüştüm. 10 yıldır çalışıyoruz. Fakat 2 aydır Kocaeli’de bir şeyler oluyor. Neredeyse Türkiye’nin her ilinden milletvekilleri arayıp Kocaeli’de neler olduğunu soruyor. Doğru şeyler yaptığımızı söylüyorum. Kocaeli’de ki bu hareketlenme böyle devam ediyor. Olması gerekeni yapıyoruz. 10 yıl önceki heyecandan kat ve kat daha büyük bir heyecan görüyorum. Hep beraber bu işi sonuna kadar götüreceğiz. Zaman çok hızlı geçiyor. 2023 seçimleri geliyor. Bu seçim iktidara kim gelecek seçimi değil. Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında öyle bir seçim yapılacak ki Beka meselesi. Sayın Genel Başkanımız ısrarla 2023 diyor. Genel Başkan bunu söylerken siyaseti ikinci plana atıyor” ifadelerini kullandı.

Etkinlikte son olarak konuşan İl Başkanı Yunus Emre Kurt, “Göreve gelmemizin üzerinde 58 gün geçti. Bu süreçte bizlere gösterdiğiniz sevgi ve saygı azmimizi arttırıyor. 100 yıl önce sarı saçlı mavi gözlü bir Bozkurt yeni bir devlet kurdu. Mustafa Kemal Atatürk’ü kalben seven hemşerilerime sesleniyorum. Bozkurt’u paralara koyan Atatürk, adını kullanarak teröristlerle iş birliği yapanları görse bunları da denize dökerdi. Sırtını PKK’ya dayayanlarla aynı adaya oy vermek midenizi bulandırmıyor mu? Ülkücülerin tek siyasi organizasyonu Milliyetçi Hareket Partisidir. Gidenler gittikleri yerin yenisi olsun biz bize yeteriz. Şahsi meselelerle gidenler. Bizim kapımız da gönlümüz de herkese açıktı. Sizleri de seviyoruz. Türkiye’nin sigortası olan bir partinin üyesisiniz. Seçime 21 ay var. MHP ne kadar güçlü olursa Türkiye o kadar güçlü olur. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İlimizdeki üst derece heyecanı sürdüreceğiz” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Morlimon  Mor limon  Morlimontr