DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

MHP’den Gölcük’te gövde gösterisi

Son Güncelleme :

21 Ağustos 2022 - 15:34

/ kez okundu.
MHP’den Gölcük’te gövde gösterisi

MHP İl Başkanı Yunus Emre KURT ve Gölcük İlçe Başkanı Derya ÇAVDAR’ın ev sahipliğinde vatandaşların yoğun ilgisi eşliğinde gerçekleşen programa, MYK Üyeleri Nur Tuğba AKTAY, Yüksel KALECİ ve Ahmet Savaş ÇOLAK, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım SEZER, Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Yaşar ŞANLI, MHP İl ve İlçe Yöneticileri katıldı. 20 Ağustos Cumartesi günü Gölcük Saklıbahçe Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen programda Ses Sanatçısı Aşık Sefai’ de sahne aldı.

GÖLCÜK’TE NEREYE BAKARSANIZ, MHP’Yİ GÖRECEKSİNİZ

Programa ev sahipliği yapan Gölcük İlçe Başkanı Derya ÇAVDAR konuşmasında “Ağustos ayının zafer ayıyla İstiklal Marşı’mızın ikramıyla bu organizasyonu yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne protokol ziyaretlerini tamamladık ve okullarımızı gezdik, çocuklarımızı ziyaret ettik, misafirlerimizi ağırladık ve 500 üye kaydı yaptık. Bismillah dediğimiz aydan beri Gölcük’te nereye bakarsanız MHP’yi göreceksiniz demiştik, sözümüzü tuttuk. İlçemizde seçim startını veriyoruz. Önce Genel Başkanım Devlet BAHÇELİ sonrasında ise İl Başkanım Yunus Emre KURT önderliğinde ülkemizi yangın yerine döndürmeye çalışanlara fırsat vermeyeceğiz ve çok çalışacağız” dedi.

GÖLCÜK’TE GECE GÜNDÜZ ÇALIŞAN BİR MHP VAR

Programda vatandaşlara hitap eden MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre KURT “Göreve geldiği günden itibaren kısa bir zaman içerisinde büyük bir mücadele örneği gösteren, Gölcük’te çalınmadık kapı ve sıkılmadık el bırakmamak için gece uyumadan gündüz yorulmadan çalışan Kıymetli İlçe Başkanımız Derya hanımefendiye ve yöneticilerine teşekkür ediyorum.

KARŞIMIZDA KİM VAR?

Karşı ittifakta 6+1 birbirine benzemezden oluşan bir ittifak var. Masa altında terör örgütünün siyasi uzantısının yer aldığı bir ittifak karşı tarafta. Bu ittifak 4 – 6 yaşa aralığına hizmet veren Kuran Kursları kapatılsın diyen bir ittifak, bu ittifak teröristlerle kahvaltı hayali kuran ve teröristler dışarı çıksın diye çaba harcayan şer ittifakıdır. Bu ittifak içerisinde şehit yakınlarına küfür etmekten kendini alı koyamayan ve ne yazık ki hala bu kentin milletvekilliğini yapan hadsize sahip bir ittifaktır” dedi.

TÜRK KADINI’NIN BAŞARISINI GÖRÜYORUM

Toplantıya misafir olarak katılan bir diğer konuşmacı ise MHP MYK Üyesi Nur Tuğba AKTAY “ Türk kadını tarihin her devrinde önemli görevler üstlenmiş ve bunda da başarılı olmuştur. Yeri geldiğinde koca bir devleti yönetmekten geri durmayan Türk Kadını yeri geldiğinde ise harp meydanlarında kılıç sallamış zaferlere ulaşmıştır. Yeri geldiğinde ise Milli Mücadelede yer almış ülke savunmasına katılmıştır. Burada Gölcük’te de görüyoruz ki cesaretli, yiğit ve çalışkan bir Türk Kadını öne atılmış ve İlçe Başkanlığı gibi önemli bir görevi ifa etmektedir. Burada, bu salonda Türk kadınının büyük bir zaferini görüyorum. Maşallah salon dolmuş taşmış. Bu Derya Başkanın nezdinde Türk Kadınının başarısıdır” dedi.

MHP’Yİ 1. PARTİ ÇIKARIN

Programda son olarak söz alan misafir konuşmacı MHP MYK Üyesi Ahmet Savaş ÇOLAK, Akşener diyor ki “HDP’nin barajı geçmesi sorun değil”’ senin için tabi ki sorun olmaz senin çünkü mecliste HDP temsilcisi “Haddinizi bilin, o koltuklarda bizim oylarımızla oturuyorsunuz” dediğinde kalkıp hiçbir şey diyemediniz. FETÖ’nün içerisinde cirit attığı partinin altılı masada 20 maddelik bir metni var. O metinde ne Atatürk var ne de Türk Milleti var. Kemal beyin genel başkanlık koltuğuna oturduğu andan itibaren Atatürk’ün partisi olmaktan uzaklaştığını biliyorduk da Milliyetçi olduğunu iddia eden bir partinin buna imza atması ilginç ama bu demek oluyor ki iktidar olurlarsa Atatürk de Türk Milleti de yok. Gölcüklüler MHP’yi birinci parti çıkarmak için sizlerden destek istiyoruz. Kocaeli ‘den, Gölcük’ ten MHP’yi birinci parti çıkarın” dedi.

YORUM ALANI