Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Millet İttifakı Liderlerinden Övgü Dolu Sözler

Millet İttifakı Liderlerinden Övgü Dolu Sözler
42 views
14 Ağustos 2020 - 0:18

İzmit Belediyesi 27 milyon TL değerindeki 75 hizmet aracının alımıyla birlikte yaptıkları 10 projenin tanıtımını gerçekleştirdiği program Kocaeli İnterteks Fuar Alanı’nda gerçekleşti.

Programda ilk konuşmayı İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet gerçekleştirdi. Başkan Hürriyet, “Ben yaptım oldu mantığıyla değil halkımızın istekleri doğrultusunda hareket edip çalışıyoruz. İzmit’in geleceğine yönelik yatırımlar yapıyoruz. Göreve geldiğimizde en önemli sorumluluğumuz israf musluklarını kapatmaktı. Makam saltanatı sürmeye gelmedik. Yetimin hakkını korumaya geldik.

Kendi aracını kullanan, benzin dahil tüm harcamalarını cebinden yapan başkan olarak makam aracı almak yerine hizmet aracı aldık. Önümüze çıkan engellere rağmen bahane üretmek yerine çözüm ürettik. Belediyemizin güçlü bir araç filosu oldu. Böylece aylık yaklaşık 1 milyon liralık tasarruf hamlesini başlattık” ifadelerini kullandı.

İzmit Belediye Başkanı Hürriyet’in konuşmasından sonra kürsüye gelen İYİ Parti Lideri Akşener ve CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Başkan Hürriyet’e övgüler yağdırdı.

AKŞENER: DİLERİM HÜRRİYET, KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR’E GİDER

Dilerim Hürriyet İzmit’in şehri eminliğinden, Kocaeli Belediye Başkanlığına gider. Kendisi Millet İttifakının adayıdır ve seçildi. Ben Kılıçdaroğlu’nu tebrik ediyorum. Fatma başkanın seçilmesi O’nun ferasetidir.

KILIÇDAROĞLU: HÜRRİYET, İZMİT’İN TARİHİNDE YER ALACAK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu” Hiçbir belediye başkanı engelleri bahane etmeyecek. Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet güzel bir mücadele veriyor. Bu mücadele halkın gözünde sizi büyütür. Siz engellere takılan bir belediye başkanı değil, engelleri yıkıp geçen bir belediye başkanı olarak İzmit’in tarihinde yer alacaksınız” dedi

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI