DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Nihat Ergun, Gönül’ün Çalışmalarına Katıldı

Son Güncelleme :

15 Mart 2019 - 13:05

/ kez okundu.
Nihat Ergun, Gönül’ün Çalışmalarına Katıldı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Nihat Ergün, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül’ün çalışmalarına katıldı.

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Gültepe Gençlik Derneği Başkanı ve Meclis Üyesi Adayı Fahri Kazancı ile dernek üyelerini ziyaret etti. Dernek binasında gerçekleşen buluşmada başkan adayı Gönül’e Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Nihat Ergün ve meclis üyeleri eşlik etti. Ziyarette konuşan eski bakan Nihat Ergün, “Sibel Hanım sahip olduğu bilgi, birikimi ve tecrübesi ile İzmit’te devralacağı belediye başkanlığını en layıkıyla yapacaktır” ifadelerine yer verdi.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ
“Büyükşehir belediyemiz ile beraber İzmit’i herkesin yaşamaktan gurur duyacağı bir kent haline getireceğiz” diyerek konuşmasını yapan Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Artık klasik belediyecilik anlayışından gönül belediyeciliği anlayışına geçiyoruz. Hizmetler hız kesmeden devam edecek ancak önce gönülleri yapacağız, gönüllere dokunan hizmetler üreteceğiz. Önceliğimiz her zaman olduğu gibi yine vatandaşımız olacak. Vatandaşlarımızın mutluluğu ve refahı için Rabbim ömür verdikçe var gücümüzle çalışacağız. Bu sokakların kokusunu ve hikayesini bilen bir kardeşiniz olarak söylüyorum ki belediyecilik bizim işimiz. Mahallemizin sorunlarını hep birlikte konuşarak halledeceğiz” diye konuştu.

EN LAYIKIYLA BAŞKANLIK YAPACAKTIR
Başkan adayı Gönül’ün ardından konuşan Bilim Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Nihat Ergün, “Sibel Hanım’ın AK Parti’de aldığı görevler ortada. Bu zamana kadar yapmış olduğu bütün görevlerde çok güzel işler çıkardı. Sahip olduğu bilgi, birikimi ve tecrübesi ile İzmit’te devralacağı belediye başkanlığını en layıkıyla yapacaktır” ifadelerine yer verdi.

YORUM ALANI