DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Numan Kurtulmuş Kocaeli’ye Geliyor

Son Güncelleme :

27 Nisan 2019 - 0:20

/ kez okundu.
Numan Kurtulmuş Kocaeli’ye Geliyor
Kocaeli’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı desteği ile Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği işbirliğinde gerçekleştirilen Uluslararası Öğrenci Akademisi kapsamında ilk Uluslararası Öğrenci Akademisi kapsamında ‘Türkiye Söyleşileri’nin 11. dersini Kocaeli’de gerçekleştirmek üzere Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ilimize geliyor.
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Abdullah Eren’in de katılacağı program 03 Mayıs 2019 Cuma günü 17.00’da Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezinde yapılacak.
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından 16 ilde düzenlenen Uluslararası Öğrenci Akademisi, ülkemizde yüksek öğrenim gören uluslararası öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel donanımlarının güçlendirilmesi, ilgi ve çalışma alanlarına ilişkin yeni olanakların sunulması, eğitim gördükleri akademisyenler başta olmak üzere yazar ve sanatçılarla yakın ilişkiler kurabilmelerine olanak hazırlanması, öğrenciler arasındaki iletişimin güçlendirilmesi ve öğrencilerin birikimlerinden diğer öğrencilerin faydalanabilmesini amaçlıyor.

YORUM ALANI