Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Öğrenciler Soğukta Ders Yapmakta Zorunda Kalmış!

Öğrenciler Soğukta Ders Yapmakta Zorunda Kalmış!
16 views
11 Kasım 2019 - 18:14

Van Erek Toki İlköğretim Okulu’ndan Hodri Meydan Taraftarlar Derneği’ne ulaşılarak okulda öğrenim gören öğrencilerin soğukta ders işlemek zorunda olduğu bildirilerek yardım istendi.

HODRİ MEYDAN DERNEĞİ ve UNİ HODRİ MEYDAN ortak olarak gerek geçmiş gerekse bugün yaptığı çalışmalarla tribün dışındaki sosyal yönünü kanıtlamış tüm Türkiye’ye örnek olmuş bir grup olarak öne çıkmaya başladı.

Hodri Meydan Başkanı Ferhat Uzun yaptığı açıklamada, ‘Çocuklarımızın bu mağduriyetini gidermek için tüm taraftarlarımızın seferber olacağını biliyoruz. Bu sorunun çözümü için ekte paylaştığımız fotoğraftaki cihazdan okula alınması yeterli. Az çok demeden tüm taraftarımızın bu hayıra ortak olmasıyla üstümüze düşeni yapacağımıza inanıyoruz’ Dedi.

 

FERHAT UZUN’UN PAYLAŞIMI

VAN EREK TOKİ İLKÖĞRETİM ve ORTAÖĞRETİM okulundan bize ulaşıldı. Okulun elektrik sistemindeki güç kalorifer sistemini kaldıracak durumda değil. Bu yüzden okulda öğrenim gören yavrularımız soğukta ders işlemek zorunda. Bizler HODRİ MEYDAN DERNEĞİ ve UNİ HODRİ MEYDAN ortak olarak gerek geçmiş gerekse bugün yaptığımız çalışmalarla tribün dışındaki sosyal yönümüzü kanıtlamış tüm Türkiye’ye örnek olmuş bir grubuz. Çocuklarımızın bu mağduriyetini gidermek için tüm taraftarlarımızın seferber olacağını biliyoruz. Bu sorunun çözümü için ekte paylaştığımız fotoğraftaki cihazdan okula alınması yeterli. Az çok demeden tüm taraftarımızın bu hayıra ortak olmasıyla üstümüze düşeni yapacağımıza inanıyoruz.Yardım etmek isteyen taraftarlarımız Dernek Başkan FERHAT UZUN’A ve UNİ HODRİ MEYDAN BAŞKANI SERHAN CEYHAN’A ulaşabilir.

İletişim: 05386068941

Endüstriyel Soğutma Sistemleri

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI

HABER İHBAR