Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Ömer Faruk Başaran’dan Gebze Açıklaması

Ömer Faruk Başaran’dan Gebze Açıklaması
52 views
30 Haziran 2020 - 0:55

CHP Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar ve Tahsin Tarhan’ın TBMM’ye Gebze’nin il olması için verdiği teklif sonrası tartışmalar alevlendi.

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, CHP’li vekiller Haydar Akar ve Tahsin Tarhan’a Gebze’nin il olması için verdikleri tekliften dolayı sosyal medya hesabından teşekkür etti. Başaran’ın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşıma gelen bir yoruma, verdiği cevap sonrası Başaran hedef tahtasına oturtulmaya çalışıldı.

Başaran, ‘İstanbul’a bağlanmalı’ diye gelen yoruma düşünebilir dedi. Başaran’ın verdiği bu cevap sonrası konu çarpıtıldı. Bu gelişme üzerine Başaran bir açıklama yaptı. Açıklamada ‘İstanbul a bağlanmalı yorumu yapılınca, bende düşünülebilir dedim..Düşünce bir eylem değildir..eyleme geçmeden önce düşünür ve karar veririz..Kutsal dinlerde bile düşünmek sizi günah sahibi dahi yapmaz..Ceza da verilmez..Ancak benim açıklamamı okumaktan aciz olanlar BAĞLANSIN dedi ye çevirmişler nasıl oldu ise…Bir konu ancak bu kadar çarpıtılabilirdi !’ İfadelerine yer verdi.

İŞTE ÖMER FARUK BAŞARAN’IN PAYLAŞIMI

KAMUOYU AÇIKLAMASI.Niçin bu kadar sabırsız olduk?Ben Gebze İstanbul ‘a bağlanmalıdır demedim..Gebze il olmalı diye TBMM de teklif veren Kocaeli milletvekillerimizi tebrik ettim ve bu paylaşımımın altına ,İstanbul a bağlanmalı yorumu yapılınca, bende düşünülebilir dedim..Düşünce bir eylem değildir..eyleme geçmeden önce düşünür ve karar veririz..Kutsal dinlerde bile düşünmek sizi günah sahibi dahi yapmaz..Ceza da verilmez..Ancak benim açıklamamı okumaktan aciz olanlar BAĞLANSIN dedi ye çevirmişler nasıl oldu ise…Bir konu ancak bu kadar çarpıtılabilirdi ! Şimdi gelelim İstanbul a bağlanması düşünülebilir ne demektir e…Benim için mesela şu demek olabilir ;İstanbul önce ikiye ayrılır KÜÇÜK İSTANBUL Anadolu yakası ,BÜYÜK İSTANBUL ise Avrupa yakası olacak şekilde iki şehir çıkar istanbul dan ….Bu durumda GEBZE de Küçük İstanbul a bağlanabilir demek mantıklı olabilir..Aksi taktirde zaten yeterince büyük olan İstanbul u daha da büyütmek hatalı olur!

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI

HABER İHBAR