DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Özel Kocaeli Hastanesi hasta kabulüne başladı

Son Güncelleme :

12 Kasım 2018 - 10:57

/ kez okundu.
Özel Kocaeli Hastanesi hasta kabulüne başladı

Özel Kocaeli Hastanesi olarak bir yenisini daha ekledik diyen Yaşar Ellialtı, “Bu teşebbüsümüzü yaparken ihtiyaç duyulan bir lokalizasyonu ve hizmet çeşitliliğini ön plana çıkarmayı amaçladık. Bu ilkeden hareketle bölgenin özellikle mesai saatleri dışında çocuk hastalıkları uzmanına ulaşmasındaki zorluğu dikkate alarak başlangıçtan itibaren 24 saat kesintisiz çocuk hastalıkları uzmanı bulundurarak hizmetimize başladık”  diye konuştu. 

Genel Müdür Yaşar Ellialtı sözlerini, “Devlet Memurları, Emekli Sandığı çalışanları, Bağ-Kur ve SGK ile anlaşmalarını tamamlayan kuruluşumuz Tüm Sosyal Güvenlik kuruluşları mensuplarına, özel sağlık sigortası kurum anlaşmaları ile hastalarımıza hastanemizde de hizmet vermeye devam edecektir. Resmi açılışımız ve hasta kabulümüz 16 Temmuz 2018 itibari ile gerçekleşmiş olup, açılış törenimiz önümüzdeki aylar içinde planlanmaktadır” ifadeleriyle sonlandırdı. 

HASTANEDE HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon. Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Cildiye, Çocuk Sağlığı Hastalıkları, Dahiliye, Enfeksiyon, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz, Kadın hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak-Burun-Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Radyoloji, Psikiyatri, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, yoğun bakım, 24 saat çocuk hastalıkları uzmanı

YORUM ALANI