DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Özel Konak Hastanesi, güçlü kadrosuna yeni hekimler kattı

Son Güncelleme :

09 Eylül 2022 - 13:44

/ kez okundu.
Özel Konak Hastanesi, güçlü kadrosuna yeni hekimler kattı

1995 yılından bu yana kentimizde hizmet veren Özel Konak Hastanesi, güçlü tıbbi kadrosuna yeni hekimler dahil ederek hizmet kalitesini sürekli artırmaya, hastalarına en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Sunduğu hizmetlerde sürekli bir yenilik arayışında olan ve yenilenen cihazları ile modern sağlık alanında yatırımlar yapan Özel Konak Hastanesi, bünyesine kattığı yeni hekimler ile Kocaeli halkının sağlığı için çalışmaya devam ediyor.

İşte Özel Konak Hastanesi tıbbi kadrosuna yeni dahil olan hekimler…

RADYOLOJİ UZMANI AYÇA KARTAV ÖZKAYA

Tıp eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı. Dışkapı SSK Eğitim Araştırma Hastanesinde uzmanlığını aldı..Sırasıyla Sopalı SSK, Özel Aytem Görüntü Merkezi ve Kocaeli Devlet Hastanesi’nde görev aldı. Şu anda Özel Konak Hastanesinde  Radyoloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Ultrasonografi, Renkli Dopler, USG, MR, ve BT Görüntüleme eşliğinde ince ve kalın iğne biyopsileri ağırlıklı olarak öne çıkan hizmetleri arasındadır.

 

GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI UĞUR KUTLU

Tıp eğitimini Gülhane Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı. Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesinde uzmanlığını aldı. Sırasıyla Ankara GATA, Konya  Devlet Hastanesinde görev aldı. Şu anda Özel Konak Hastanesinde Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Katarakt, Refrektif Cerrahi, Glokom ve şaşılık tedavisi ağırlıklı orak öne çıkan hizmetler arasındadır.

 

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI YASİN SÖYLEMEZ

Tıp eğitimini Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı. SBÜ Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesinde uzmanlığını Aldı. Sırasıyla Beylikdüzü Devlet hastanesin, Ağrı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Özel Medipa Hastanesi, Özel Medikum Hastanesi’nde görev Aldı. Şu Anda Özel Konak Hastanesinde Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Olarak Görev Yapmaktadır. Yenidoğan Yoğun Bakım Hizmetleri ağırlıklı olarak öne çıkan hizmetler arasındadır.

 

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI AYŞEGÜL KESKİN SÖYLEMEZ

Tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamladı. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde uzmanlığını aldı. Sırasıyla Uşak Devlet Hastanesi, Ağrı Hamur İlçe Devlet Hastanesi, Özel Kumluca Medikum Hastanesinde görev aldı.Şu anda Özel Konak Hastanesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Yenidoğan Yoğun Bakım ünitesi 3.basamak bebek takibi

Yenidoğan rutin muayene, emzirme danışmalığı, işitme testi, kalça USG, aşılar

Sağlam çocuk takibi

Büyüme ve gelişme izlemi

Endokrin hastalıklar (obezite, boy kısalığı, erken-geç puberk (ergenlik takibi) besin- süt alerjisi

Alerji rinit (saman nezlesi), astım

Gastrointestinal hastalıklar (gastrit, reflü, çölyak)

Üriner sistem hastalıkları

Romotolojik hastalıklar

Nöroloji hastalıklar

Hemotolojik hastalıkları

Ağırlıklı olarak öne çıkan hizmetler arasındadır.

 

    CİLDİYE UZMANI YAHYA BEŞKARDEŞ

Tıp eğitimini Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı.Bezmialem Vakıf Üniversite Hastanesinde uzmanlığını Aldı. Sırasıyla Yükekova Devlet Hastanesi’nde görev Aldı. Şu Anda Özel Konak Hastanesinde Cildiye Uzmanı Olarak Görev Yapmaktadır. Akne Tedavisi,Leke Tedavisi,Sedef Tedavisi ve PRP ağırlıklı olarak öne çıkan hizmetler arasındadır.

 

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI ÇAĞLA DEMİR

Tıp eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden  uzmanlığını Aldı. Sırasıyla Sarıkamış Devlet Hastanesi’nde görev Aldı. Şu Anda Özel Konak Hastanesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Olarak Görev Yapmaktadır. Akut-Kronik kas iskelet sistemi ağrısı, Osteoporoz, yumuşak doku ve eklem içi enjeksiyonu, Kuru iğneleme, Lenfödem, Pediatrik rehabilitasyon ağırlıklı olarak öne çıkan hizmetler arasındadır .

 

YORUM ALANI