DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News
Tek Kocaeli

‘Sessiz Dostlara’ Bakım Merkezi

Son Güncelleme :

26 Mart 2018 - 12:21

/ kez okundu.
‘Sessiz Dostlara’  Bakım Merkezi

Körfez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, hayvan severleri ağırladı, hem yapılan çalışmalar hem de projeler hakkında bilgilendirdi. İlçede hayata geçirilecek olan Hayvan Bakım Merkezi’nin de müjdesi verildi 

Körfez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçedeki hayvan severlerle bir araya geldi, hem yapılan çalışmalar hem de projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Körfez Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen buluşmaya; Zabıta Müdürü Mehmet Gökkaya, Körfez Belediyesi Veteriner Hekimi Arzu Demirhan Ergeç ve Körfezli hayvan severler katıldı. Toplantı öncesinde Veteriner Hekim Arzu Demirhan Ergeç, belediyenin sokak hayvanlarına yönelik yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

AMBULANS VE MERKEZ

Toplantıda kısa bir konuşma gerçekleştiren Zabıta Müdürü Mehmet Gökkaya, “Öncelikle sokak hayvanlarına karşı duyarlı davranan ekibime teşekküre diyorum. Başkanımız İsmail Baran’ın destekleriyle güzel adımlar atıyoruz. Şimdi bu konuda bizlere bir araç tahsis etti. Ambulans ta, taşıma aracı da diyebiliriz aslında buna. Bir de Hayvan Bakım Merkezimiz olacak. Bu konuda da sona doğru yaklaşıldı” dedi.

HEP YANIMIZDASINIZ

Hayvan severler ise sokaktaki canlılara yönelik yapılan çalışmalardan dolayı Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başta olmak üzere tüm yetkililere teşekkür ederek, “Açılacak merkez, sokak hayvanları için gerçekten çok önemli. Karşılaştığımız sıkıntıları geçiştirmeyip, çözüm üretme noktasında her zaman yanımızda olan Başkanımız İsmail Baran ve veteriner hekimimize teşekkür ediyoruz” denildi.

YORUM ALANI