DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Şevki Serim’den Osmanlı’yı hedef alan Tunç Soyer’e sert tepki

Son Güncelleme :

11 Eylül 2022 - 17:31

/ kez okundu.
Şevki Serim’den Osmanlı’yı hedef alan Tunç Soyer’e sert tepki

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın sorumlusu Şevki Serim, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in İzmir’in Yunan işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlamalarında yaptığı konuşmada  Osmanlı’yı hedef almasına sert tepki gösterdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın sorumlusu Şevki Serim, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ‘OSMANLIDA BİZİZ CUPMHURİYET’te BİZİZ. .HAİN ARIYANLAR AYNAYA BAKIP KENDİLERİNİ GÖREBİLİRLER. Bu kendini bilmez hadsiz düşüncede olanlara, kendini bilen herkes tepkisini göstermeli..,, Yunanistan yakın bir an önce soyuna kavuşmanIZ dileklerimizle. Gittiğinde bir bilgi verin benim sövdüğüm aşağıladım ecdadın torunları bir gece ansızın gelebilirler deyin.2023 te Sandık önümüze geldiğinde bu asil millet seni ve senin gibilere dersini en yakışır şekilde vereceğinden hiç şüphem yoktur.’ İfadelerini kullandı.

 

OSMANLIDA BİZİZ CUPMHURİYET’te BİZİZ. .HAİN ARIYANLAR AYNAYA BAKIP KENDİLERİNİ GÖREBİLİRLER. Bu kendini bilmez hadsiz düşüncede olanlara, kendini bilen herkes tepkisini göstermeli..,, Yunanistan yakın bir an önce soyuna kavuşmanIZ dileklerimizle. Gittiğinde bir bilgi verin benim sövdüğüm aşağıladım ecdadın torunları bir gece ansızın gelebilirler deyin.2023 te Sandık önümüze geldiğinde bu asil millet seni ve senin gibilere dersini en yakışır şekilde vereceğinden hiç şüphem yoktur.

 

YORUM ALANI