Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Skandal Sözlerin Sahibi Mehmet Avcı Gözaltına Alındı

Skandal Sözlerin Sahibi Mehmet Avcı Gözaltına Alındı
35 views
15 Kasım 2019 - 19:24

İnternette bir video yayınlayarak  ahlaksızca küfürler eden ve hakaretlerde bulunan , “Ne kadar erkek Atatürkçü varsa, ananızı da, karınızı da, çoluğunuzu çocuğunuzu da be…. Size ancak bu yakışır. Neden be….. diyorum biliyor musun? Atatürkçü erkekler sizin karınızı, çoluğunuzu çocuğunuzu, kızınızı be…. onlardan doğanlar vatansever  çıkar, tamam mı! Dünyaya gelenler  vatansever olur. Belki diyorum, böyle bir çözüm yolu buldum kendimce.Ne demek ya, Anıtkabir’de slogan atmak ne demek? “Recep Tayyip Erdoğan”… Kahrolun lan! Dini kullandınız yetmedi, milli değerlerimizi aşağıladınız yetmedi. Allah belanızı versin. Soyunuz sopunuz, çoluk çocuğunuz kurusun emi. Tanrıma dua ediyorum, Tengrime dua ediyorum, Mevlama dua ediyorum. Allah’ım diyorum, “Kurtar bizi Recep Tayyip Erdoğan’dan. Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyenlerden bizi kurtar.” dedi.

ELLİBEŞ: TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Videonun  yayınlanması sonrasında, paylaşımda bulunan şahısa  her yerden ve her kesimden   tepkiler gelmeye başladı.   AK  Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş  yapmış olduğu basın açıklamasında, ‘Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alan çirkin, aşağılık sözlerini kamera ile kayıt altına alan ve bunu sosyal medyada yayınlayarak infiale neden olan Mehmet Avcı hakkında yasal süreç ilgili merciler tarafından başlatılmıştır.Halkımızın oylarıyla seçilmiş Cumhurbaşkanımıza hakareti vatanseverlik sayacak kadar çarpık, O’nu seven ve destekleyenlerin ırzına, namusuna dil uzatacak kadar sapkın, hastalıklı bir beyne sahip bu kişi hakkında herkesi sağduyulu olmaya davet ediyor, gerekli cezayı Yüce Türk Adaleti önünde alması için bu işin sonuna kadar takipçisi olacağımızı saygılarımızla kamuoyunun bilgisine sunarız’ dedi

GÖZALTINA ALINDI

Yaşanan gelişmelerin ardından  olaya konu iğrenç videoyu  paylaşan şahıs  Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından gözaltına alındı. Şahısın işlemlerinin devam ettiği  ve tamamlanan işlemleri sonrası Kocaeli Adliyesine sevk  edileceği  öğrenildi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI