DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Sporium işletmecisi Recep Durul’un Kocaelispor Başkan Adaylığı…

Son Güncelleme :

12 Mayıs 2024 - 0:37

/ kez okundu.
Sporium işletmecisi Recep Durul’un Kocaelispor Başkan Adaylığı…

Kocaelispor’da yaşanan gelişmeler evlere şenlik. Koskoca camia karışık ilişkilerin içerisinde hayal kırıklıklarına şahit oluyor. Engin Koyun’un başkanlık görevinden istifası sonrası vekaleten Başkanlık görevini yürüten Recep Durul, tartışılıyor. 

 

Kocaelispor’da, kariyer yapmış süper ligde çalıştırdığı takımı şampiyon yapmış Ertuğrul Sağlam’ı gönderen zihniyetin devamı, Engin Koyun sonrası aynı ekibin içinden başkanlığa vekaleten oturan Recep Durul ile ilgili iddialar konuşuluyor. Sporium’u kiralamasıyla gündeme oturan Recep Durul’un kongrede başkanlığa aday olması tartışma konusu oldu. Ertuğrul Sağlam’ı gönderip yeniden geri gelmesi için yapılan girişim tam bir komedi olarak nitelendiriliyor.

 

Sporium’un kiralanması konusuyla ilgili de önemli değerlendirmeler yapılıyor. Kocaelispor’un bu kiralanma konusuyla ilgili bir bağlantısı var mı? Sorularının cevabı kent sokaklarında yüksek sesle konuşuluyor. Engin Koyun yönetimi içerisinde yer alan ve o dönemde yapılan herşeye ortak olan Recep Durul ile ilgili yeni gelişmeler olabileceği değerlendirmeleri yapılıyor.

 

 

Kocaelispor Başkanlığı’na adaylığı konuşulan Sporium işleticisi Recep Durul nereye koşuyor? Kocaelispor yeni bir maceraya mı sürükleniyor? Sporium işletmesi ve Kocaelispor Başkan Adayı ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

 

 

 

HABER MERKEZİ

YORUM ALANI