DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Sporium, Recep Durul, Kocaelispor üçgeni konuşuluyor

Son Güncelleme :

22 Mayıs 2024 - 12:56

/ kez okundu.
Sporium, Recep Durul, Kocaelispor üçgeni konuşuluyor

Kocaelispor Başkanı Recep Durul Yahya Kaptan’daki eski adı Sporium olan tesislerle ilgili iddia ve suçlamalara yanıt vermiş. 

 

KOCAELİSPOR’A DESTEK OLMAK İÇİN ALDIM DEMİŞ!

 

 

TV 41’de katıldığı 3.Devre programında Recep Durul, “4 yıl önce yönetici değilken Kocaelispor’a destek olmak için orayı aldım. Tadilatı için 5 milyon harcamıştım, hala o parayı çıkartamadım.  Bana gelir getiren bir yer değil, Kocaelispor gelir sağlıyor. Tesis büyük ama öyle kazanç getiren bir yer değil. Taliplisi varsa hemen gelsin devredeyim” dedi.

 

 

 

KOCAELİSPOR’A DESTEK İÇİNSE KOCAELİSPOR İŞLETSİN

 

 

Recep Durul her ne kadar Kocaelispor’a destek olmak için Sporium tesislerini aldım dese de konuya ilişkin iddialar kent kulislerinde yüksek sesle konuşuluyor. Sporium’u Kocaelispor’a destek olmak için aldığını söylese de, Kocaelispor gelir sağlayacaksa, Kocaelispor direk kendisi niye işletmedi? Kocaelispor’a devredildi, Kocaelispor’dan Recep Durul’a verildi mi? Kocaelispor’a destek içinse Sporium ne kadar kazandı? Kocaelispor’a ne kadar destek sağlandı? Soruları çokça soruluyor ve bu sorulara cevap aranıyor.

 

 

KOCAELİSPOR, SPORİUM, RECEP DURUL ÜÇGENİ KONUŞULUYOR

 

Kocaelispor Başkanlığı’na Engin Koyun yönetimi içerisinden aday olan Recep Durul, Kocaelispor’da başarısız olan yönetimin içerisinde bir parçası değil miydi? Ticaret mi? Sporium mu? Kocaelispor mu? Bu sorular kent gündemini meşgul ediyor. Kocaelispor’a destek olmak için Sporium’u aldım diyen Recep Durul, niye Kocaelispor bu tesisleri işletmedi? Kendisine niye verildi ? Ve Kocaelispor, Recep Durul ve yeniden Kocaelispor sarmalına gerek var mıydı?

 

 

Ticaret, Sporium, Kocaelispor üçgeninde kent sokaklarında çokça iddia konuşuluyor. Kent soruyor. Recep Durul nereye koşuyor? Recep Durul’dan belgelerle daha net açıklamalar yapılması gerekiyor. Kamuoyunu aydınlatmalı, Kocaelispor ‘un süper lig hedefi hayal olmamalı.

 

 

HABER MERKEZİ

YORUM ALANI