DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News
Tek Kocaeli

Taverna Kültürü Bu Mekanla Yaşatılacak

Son Güncelleme :

20 Mart 2018 - 15:57

/ kez okundu.
Taverna Kültürü Bu Mekanla Yaşatılacak

Kocaeli’ye yeni bir yüz yeni bir konsept ve 80’li 90’lı yılların taverna kültürünün tüm Kocaeli halkına sunulacağı SANDAL BALIK yakında açılıyor.

Kocaeli’ye yenİ bir yüz yeni bir konsept ve 80’li 90’lı yılların taverna kültürünün tüm Kocaeli halkına sunulacağı SANDAL BALIK yakında açılıyor.Mekanın işletme müdürü ve CEO’su Samet Atabay ile gerçekleştirdiğimzi mini röportajda yeni mekana ait bütün bilgileri okuyabilirsiniz…
Yeni bir yüz ve konsept ile Eğlence ve Hizmet sektöründe faaliyetlerine başlamaya hazırlanan SANDAL BALIK RESTAURANT tayız. Konuğumuz Mekanın işletme müdürü ve bünyesinde bulunduğu şirketin CEO su SAMET ATABAY…

Mekanda açılış ne zaman gerçekleşecek ?
Mekanımızda AÇILIŞ Ramazan sonrası gerçekleşecek. Hazırlıklarımız büyük bir titizlikle sürüyor.

Netür bir konsept düşündünüz ne şekilde hizmet vereceksiniz Samet Bey ?
Değişik bir konsept ile Eğlence , Yemek ve hizmet Sektöründe hizmet vereceğiz.

Müzik camiasında gerçekleşen eskiye dönüte sizin de bir katkınız olacak mı ?
Müzik ve sanat anlamında değerli sanatçı kadrolarımızla Tavernai Karadeniz ve halk müziği dallarında eski müzik kültürümüz ve geleneksel tarzlarımızı yeniden canlandıracağız.

Mekanınızın en belirleyici ve çarpıcı özelliği nedir sisçe Samet Bey ? Vatandaş sizde neler bulacak ?
Mekanımızın en çarpıcı özelliği imtiyaz sahibi olan saygıdeğer patronumuzun Eğitim kökenli olması ve eğitimci kimliğinin ön planda olması vede mekanımızın tüm gelirinin çocuk esirgeme kurumu ve sosyal hizmetler ve sosyal sorumluluk gibi yardım birimlerine katılacak olmasıdır.

Bitmeye yüz tutmuş dallarla eskiyi yeniden canlandıracak olmanız geniş bir kitleyi de etkileyecekmi ?
Her şey den önce 80 li ve 90 lı yılların özlediğimiz taverna kültürünü Kocaeli nden başlayarak zirveye taşıyacak ve bununla Türkiye genelinde de ses getireceğiz ve müzik camiasında örnek teşkil edeceğiz. Sürpriz sanatçılar ile de buna destek olacka olmamız en belirleyici özellikler oldu.

Gördüğümüz kadarıyla baya geniş bir ekiple faaliyetlerinize hazırlanıyor olmanız dikkatimizi çekti !
,Genç, dinamik ve enerjik kadromuzla 7 den 70 e herkesi müzik kültürü ile ve geleneklerimizle barışık tutacağız.
SAMET Bey e bize vakit ayırdığı için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor ve yeni mekanlarında başarılı bir çalışma hayatı diliyoruz.

Asıl bizlere Gazeteniz ve yayın kuruluşunuzda yer ayırdığınız için biz mekanımız adına ve kurumsal olarak teşekkürlerimizi sunuyor ve iyi yayınlar diliyoruz.

YORUM ALANI