DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Ülkü Ocakları’ndan Karaosmanoğlu’na; ‘Haddini Aşma’

Son Güncelleme :

13 Kasım 2018 - 8:27

/ kez okundu.
Ülkü Ocakları’ndan Karaosmanoğlu’na;  ‘Haddini Aşma’

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun oğlu İsmail Karaosmanoğlu, sosyal medya hesabından ‘Hadi başka kapıya’ açıklamasında bulundu. Bu açıklamaya Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Gökhan Özkara sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla tepki gösterdi ve ‘haddini aşma’ dedi.

İSMAİL KARAOSMANOĞLU’NUN AÇIKLAMASI

“Mafyayı, uyuşturucu satıcılarını bilumum uğursuzu serbest bırakmak için emr-i vaki yap, yemeyince yalandan andımız krizini şova dönüştürüp, Meral’e giden oyları geri döndürmek için atraksiyon yap. İkiyüzlü siyasetiniz kabak tadı verdi. Hadi başka kapıya!”

 

ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANI ‘HADDİNİ AŞMA’ DEDİ

Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Gökhan Özkara, İsmail Karaosmanoğlu’na sosyal medya hesabından cevap vererek, ‘haddini aşma’ dedi.

“İSMAİL! İSMAİL! İSMAİL!

Adı güzel ama kendisi boş İSMAİL!

Bak arkadaş seni tanımıyorum, tanımak, tanışmak gibi bir amacımda olmadı. Ama dersen ki tanışırız oda olur. Seni sosyal medya hesaplarından artistlik yaparken gördüm hep ve hepsinde gülüp geçtim. Gene ağzının kayışı gevşemiş İSMAİL. Haddi aşma İSMAİL! Daha düne kadar methiyeler düzüyordun İSMAİL! Sen babanın namı ile ihale peşinde zevk-i sefa sürerken biz mafya ile mücadele edip uyuşturucuya karşı eğitim, tiyatro, sanat v.b hatta daha fazlasını yapıyorduk İSMAİL! Sen zevk içinde gezerken Ülkesi, Milleti, Bayrağı İçin Ülkücü Hareketin Lideri ve biz nöbet tutuyorduk İSMAİL! Dengesizleşme İSMAİL! Sınırını Aşma İSMAİL! Bizde düşman çok İSMAİL! Dersen ki bende düşmanınız olurum sıkıntı yok seve seve oluruz İSMAİL! Orta öğretimdeki Ülkücü çocuğun karakterinin zerresi yokken gösterdiğin o kapının kolu da var İSMAİL! Şımarma İSMAİL! Sakin ol İSMAİL! Biz sakin sakin dururken kanımızı delirtme, sabrımızı taşırma. O sabır taştığında feriştahı gelse durmayız İSMAİL! Hadi bakalım er meydanı dahasını istersen dahası da var İSMAİL!

YORUM ALANI