DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Vahşi cinayette yeni gelişme

Son Güncelleme :

12 Kasım 2018 - 11:38

/ kez okundu.
Vahşi cinayette yeni gelişme

Kocaeli İl Asayiş Şube Müdürlüğü   olayla ilgili dosyayı detaylı incelemek üzere  tekrar ele aldı.  Yapılan takip  toplanan deliler ışığında  aynı şüpheliler tekrar gözaltına alındı.  Yapılan  çapraz sorguda, toplanan ek deliller ışığında  şüpheliler suçunu itiraf etti. İş yerinde öldürülen Erman Kızıltan’ı, araca koyup taşıyarak Kartepe İlçesi Suadiye  bölgesinde dağlık alana  gömen şahısların yer göstermesi ile  ceset bulundu.  Aile yakınları   cesedi  ayakkabılarından teşhis etti.Olayla  ilgili  alınan ifadelerde Erman Kızıltan’ın A.G.’isimli şahsın elektrikçi dükkanında kar ortağı olarak çalıştığı belirlendi. Dükkan sahibi A.G. daha sonra Erman Kızıltan’ın yanına T.A. isimli  bir şahsı işçi olarak aldı. Ancak  T.A. ile Erman Kızıltan arasında belli bir süre sonra  anlaşmazlıklar yaşandı. Yaşanan anlaşmazlıklar neticesinde Kızıltan elektrikçi dükkanındaki işinden ayrılarak, kendi iş yerini açtı. Dükkan sahibi A.G. ile Kızıltan arasında müşteri çalma mevzusu yüzünden anlaşmazlık yaşandı.

 

OPERASYONLA YAKALANDILAR

 iş yeri sahibi A.G  ve beraberindekiler Erman Kızıltan’ı öldürmeyi planladı. Kızıltan’ın dükkanına gelen A.G., T.A., C.Ö. ve H.S., burada şahsı bir süre tehdit ettikten sonra başında ve vücudunun çeşitli yerlerinden silahla vurarak öldürdü. Olay sonrası  şahıslar cesedi dükkanda bırakıp kapıyı  kilitleyerek  dışarı çıktı. 4 şahıs  bir süre dışarıda alkol alıp cesedi ne yapacaklarını konuştu.  Ardından iş yerine tekrar geri döndüler.Şahısı b,ir poşete sarıp arabaya koyduktan sonra  Kartepe Suadiye mevkiine götürdüler.  Bir süre bu bölgede alkol alan şahıslar  ardından minübüse yükledikleri cesedi  poşete iyice sararak gömdüler.

Toplanan  deliller  doğrultusunda Şahıslar  Kartepe, İstanbul Ataşehir’de bulunan 5 ayrı adrese yapılan baskınlar ile gözaltına alındı. 12 kişilik özel ekip topladıkları deliller doğrultusunda  şahısları aldıkları  çapraz sorguda suçlarını itiraf ettirdi.   4 şüpheli   biten işlemleri sonrasında sabah saatlerinde  Kocaeli Adliyesine sevk edildi.

YORUM ALANI