Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Veysel Amca, Hayata Konak Hastanesi ile Tutundu

Veysel Amca, Hayata Konak Hastanesi ile Tutundu
81 views
30 Eylül 2020 - 14:29

Akciğer kanseri olan Veysel Solak , Konak Hastanesi’nin  başarılı Göğüs Cerrahı Sertan Erdoğan’ın yaptığı akciğer kanseri ameliyatı ile hayata tutundu       

Bir süredir nefes darlığı, öksürük ,yorgunluk, aşırı kilo kaybı gibi şikayetleri olan Veysel Solak  doktor başvurusunda yapılan tetkikler sonucunda akciğer kanseri tanısını aldı. Giderek şikayetleri artan sayın Solak’ın yolları Konak Hastanesi Göğüs Cerrahi Uzm. Op. Dr. Sertan Erdoğan ile kesişti . Yapılan tetkikler sonucunda Veysel Solak’ın ameliyat olması kararı alındı . Ameliyat Op. Dr Setan Erdoğan ve ekibi tarafından gerçekleştirildi.

Ameliyat sonrası Veysel Solak ve ailesi şunları dile getirdi “ Biz ameliyat öncesi çok tedirgindik ameliyat denince biraz endişelenmiştik  korkularımız vardı fakat hocamızın sayesinde aslında hiç korkulacak bir şey olmadığını anladık . Allah Sertan Bey’den razı olsun onun sayesinde  sağlığımıza kavuştuk işallah daha da iyi olacağım iyiki Sertan Hocayı tanımışız” dedi.

Veysel Beyin iyi dileklerine teşekkür eden Op. Dr. Sertan Erdoğan  “Biz hekimler için hastalarımızın sağlığına kavuştuğunu görmek bizleri onlardan daha mutlu ediyor. Veysel amcaya akciğer kanseri ameliyatı yaptık sağ akciğerin üçte birlik kısmını çıkardık  bize başvurduğunda hastamız erken  evre kanserdi . Ameliyat 2 saat sürdü başarılı bir operasyon gerçekleştirdik . Hastamız kısa  zamanda kendini daha rahat hissedecek” dedi.  Sayın Erdoğan Kocaeli halkına Konak Hastanesi olarak hizmet vermekten mutlu olduklarını söyledi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI