DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Yaşlıların Yanında

Son Güncelleme :

23 Mart 2018 - 13:34

/ kez okundu.
VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Yaşlıların Yanında

18–24 Mart tarihleri arası her yıl “Yaşlılara Saygı Haftası” olarak kutlanmaktadır. Her toplumun geleceği daha iyi görebilmesi ve anlayabilmesi için hafızası olmalıdır, bazen bunu sağlayan toplumun yaşlılarıdır

Toplumların yaşlı nüfuslarına sunabildikleri hizmet kalitesi kadar gelişmişliklerinden söz edilebilmektedir. Yaşlılar haftası ülkemizde geriatrik yaş grubunun hayat kalitesini yükseltmek ve toplum dışına itilmelerinin önlenmesi açısından da bu konuların gündeme getirildiği bir haftadır. VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Pazarlama Ekibi Yaşlılara Saygı Haftası’nda da toplumun hafızası olan kıymetli yaşlılarımızı ziyaret etti. Tavşancıl Huzur Evi, Kocaeli Huzur Evi ve Gölcük Huzur Evini ziyaret eden ekip keyifli vakit geçirdi.

Tavşancıl Huzur Evi Kurucu Müdürü Dilek Gündüz Öztürk, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Kurumsal Pazarlama Sorumluları Duygu Kalyoncu Tosun ve Gürsel Pardün’ü ağırlayarak “18-24 Mart Yaşlılara Saygı haftası kapsamında ziyaretlerinden ötürü memnuniyetlerini dile getirirken bu ziyaretlerin daha sık olmasını temenni ederiz.” dedi. Huzur sakinlerinin sağlık sorunları ve ihtiyaçlarında bahsettiler. Duygu Kalyoncu Tosun: “VM Medical Park Kocaeli ailesi olarak her sağlık sorununuz ve ihtiyacınızda yanınızdayız.” dedi. Gürsel Pardün: “Sağlık seminerleri için hekim kadromuzla sizleri ne zaman isterseniz, ziyaret edebilir ve merak ettiğiniz sorularını yanıtlayabiliriz.” dedi.

Kocaeli Huzur Evi Müdürü Belma Anık Aksu, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Pazarlama Ekibinden Hanife Ak, Gizem Altuni ve Tansu Sezaioğlu’na teşekkürlerini ileterek, 25 Mart Pazar günü SDKM’de gerçekleştirecekleri Türk Sanat Müziği Konserinin davetiyesini takdim etti. Huzur evi sakinleri eskiye dönük anılarını anlattılar. Ziyarette güzel anlar yaşandı şiirler okundu bilenler şiirlere eşlik etti.

42 huzur evi sakini olan Gölcük Huzur Evi’ni ziyaret eden VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Kurumsal Pazarlama Uzmanı Fatma Acar’ı Kurum Hekimi Dr. Gülin Yazıcıoğlu ağırladı. Dr. Gülin Yazıcıoğlu: “Ziyaret için teşekkürlerini iletti.

YORUM ALANI