Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Yeniden Refah İzmit’ten Muhtarlara Ziyaret

Yeniden Refah İzmit’ten Muhtarlara Ziyaret
60 views
19 Ekim 2020 - 23:30

Yeniden Refah Partisi İzmit İlçe Başkanlığı Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlediği etkinlikle muhtarların yanında oldu.

Yeniden Refah Partisi İzmit İlçe Başkanı Musa Kahya, Teşkilat Başkanı Nurettin Kulaksız,  ilçe Seçim ve Hukuk İsleri Başkanı Sefa Efe, ilçe STK ve Halkla ilişkiler Başkanı Fahrettin Kul, ilçe Mahalli İdareler Başkanı Hakan Uzun ve  Saraybahçe Bölge Başkanı İbrahim Cesur; Muhtarlar Gününde İzmit Muhtarlar Derneği Başkanı ve Veliahmet Muhtarı Mustafa Kızıl’ı ziyaret etti. Ziyarette Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mustafa Yaman, Serdar Mahalle Muhtarı Ümit Yılmaz, Akmeşe Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Rahim Varol, Mecidiye Mahalle Muhtarı Fahrettin Korkutan ve Yenice Muhtarı İlhan Güler de hazır bulundu. Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Musa Kahya muhtarların anlamlı gününü kutladı, partisinin ‘Milli Kaynaklar Paketi’ kitabını hediye etti. Muhtarlar Yeniden Refah Partisi heyetine bu özel günde yanlarında oldukları için teşekkür etti.

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Musa Kahya ve beraberindekiler CHP İzmit Belediye Meclis Üyesi ve İzmit Belediyesi Muhtarlar Masası Koordinatörü Süleyman Şen, Tepeköy Mahalle Muhtarı Celalettin İçöz ‘i de ziyaret ederek Muhtarlar Gününü kutladı, ‘Milli Kaynaklar Paketi’ hediye edildi. Şen ve beraberindekiler ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

Musa Kahya başkanlığındaki Yeniden Refah Partisi İzmit ilçe teşkilatı, Türkiye Muhtarlar Federasyonu Kocaeli Şube Başkanı ve Tavşantepe Mahalle Muhtarı İbrahim Efe’yi de ziyaret etti. Kahya, muhtarlar gününü kutladı, muhtarların yanında oldu. Muhtar Efe, Başkan Kahya ve beraberindeki yöneticilere ziyaretten dolayı teşekkür etti. Ziyaretin sonunda Başkan Kahya, Efe’ye partisinin ‘Milli Kaynaklar Paketi’ kitabını hediye etti.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI