Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Yeniden Refah Partisi’nden Flaş Çağrı; Haydi Bakalım…

Yeniden Refah Partisi’nden Flaş Çağrı; Haydi Bakalım…
322 views
03 Haziran 2021 - 21:01

Yeniden Refah Partisi İzmit İlçe Başkanı Musa Kahya, önemli açıklamalarda bulundu. Kahya açıklamasında, ‘geliniz mazisi, geçmişi tertemiz, şaibesiz, fetösüz, rüşvetsiz, yolsuzluğu olmayan, mafya ile bağlantısız Yeniden Refah Partimiz tertemiz ve dimdik ayakta durmaktadır. Ülkemizin insanları bizi bekliyor, geliyoruz tertemiz olarak, pak olan davamızın çalışma modelini, teşhis ve tedavi metodlarını necip milletimize anlatarak, Milli kaynak paketimizi, Ülke sorunları ve çözümlerimizi, ve bize İktidar olunca ne yapacaksınız diye soranlara ve soracak olanlara anlatarak, 81 İlimize 181 projemizi anlatarak, Yap, İşlet, Devret modeli olmadan, Devletimizi ve Milletimizi Borçlandırmadan, Zam ve İlave Vergi Koymadan yapacaklarımızı anlatalım. Haydi bakalım bu sefer Yeniden Refah diyelim.’ İfadelerini kullandı.

Başkan Musa Kahya açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Kıymetli hemşehrilerim, değerli dava kardeşlerim; Ülkemiz gün geçmiyor ki asıl gündemi değiştirmek, dağ gibi birikmiş sorunları çözmek gerekirken mevcut hükümetin zaman zaman baş vurduğu ve bazen de başarılı olduğu suni krizler ile gündemi değiştirdiğini görüyoruz. Ülkeyi yönetenler sorunları içinde sıkıştığında, işin içinden çıkamadığında, Filistin, Doğu Türkistan Ortadoğu ve dağ gibi sorunlar var iken olmazsa olmazımız, mafya – devlet ilişkisi ve çıkar çatışması ortaya çıkmıştır. Ne oldu da bu konu şimdi ortaya çıkarak gündemi meşgul etmeye başladı, acaba hükümet erken seçim kararı mı alacak, yoksa baskın seçim mi yapılmak isteniyor, bu sebeple mi gündemi değiştirme gayretine girmişlerdir.

Hükümete göre ülkemizin sorunları çözülmeye başlandı tabi, mesela; Ayasofyamız Cami olarak açıldı, evet açıldı açılmasına fakat Ayasofya Camii Hocamız Mehmet Boynukalın ne oldu, sözleri bir kısım mihrakları rahatsız etti ki, işin ehline iş öğretmeye kalkıldı ve herkes işini yapsın denildi, öyle ki hocamız zaten işini yapmakta iken istifa ettirilerek işini yapmasına da mani olunmuş olundu. Siyonist İsrail’in her daim yapmış olduğu kudurukluğunu Filistinli kardeşlerimize karşı tekrar etti ve göz yaşı sel oldu, feryatlar arşa yükseldi, peki başta İslam dünyası olmak üzere hükümetimiz ne yaptı, kınama mesajı yayınladı, Stk’lar nezdinde protestolar yapıldı o kadar. Niçin Kürecik ve İncirlik üslerini kapatmadınız ? Filistin davamız diyorsunuz İsrail’in güvenliğini sağlayan üsleri kapatmıyorsunuz.

Pandemi, Covid 19, Corona derken Ekonomi arada kaynadı gitti, Kör’ün istediği bir göz, Allah verdi iki göz misali, Esnaf perişan bir halde, vatandaş sıkıtı içerisinde, bir aşı furyası var ki ortada çok affedersiniz aşı manyağına çevirdiler, adeta halkımızla dalga geçer gibi hangi aşıyı vurulmak istiyorsunuz gibi sualler ile karşı karşıya bırakarak korku senaryoları içerisine halkımızı bir korku girdabına soktular.

Ekonominin sıkıntıları yapılan 3 bin 5 bin lira yardımlarla giderilmeye çalışılıyor fakat ötv zammı, akaryakıt zammı ve diğer zamlar ile kaşıkla verilen lokantacı kepçesi ile geri alınmış hatta ötesine geçmiştir. Hükümetin sayın yetkilileri en üst makamına kadar ekonomi ile ilgili konuşmazken, şimdi varsa yoksa Soylu – Yıldırım – Peker ve diğerleri hakkında gündem meşgul ediliyor. Men dakka dukka, ektiğinizi biçersiniz.

Sevgili dava kardeşlerim, geliniz mazisi, geçmişi tertemiz, şaibesiz, fetösüz, rüşvetsiz, yolsuzluğu olmayan, mafya ile bağlantısız Yeniden Refah Partimiz tertemiz ve dimdik ayakta durmaktadır. Ülkemizin insanları bizi bekliyor, geliyoruz tertemiz olarak, pak olan davamızın çalışma modelini, teşhis ve tedavi metodlarını necip milletimize anlatarak, Milli kaynak paketimizi, Ülke sorunları ve çözümlerimizi, ve bize İktidar olunca ne yapacaksınız diye soranlara ve soracak olanlara anlatarak, 81 İlimize 181 projemizi anlatarak, Yap, İşlet, Devret modeli olmadan, Devletimizi ve Milletimizi Borçlandırmadan, Zam ve İlave Vergi Koymadan yapacaklarımızı anlatalım. Haydi bakalım bu sefer Yeniden Refah diyelim.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Morlimon  Mor limon  Morlimontr