DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Zeki Canşi Hürriyet’i Hedef Aldı; ‘Hodri Meydan’

Son Güncelleme :

30 Nisan 2022 - 0:56

/ kez okundu.
Zeki Canşi Hürriyet’i Hedef Aldı; ‘Hodri Meydan’

Ak Parti Kocaeli İl Yöneticisi Zeki Canşi, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i hedef aldı. Canşi yaptığı paylaşımda, ‘ Ben Acizane ve safiyane duygularla halkımızın hissiyatına tercüman olmak için gündeme getirdiğim ibadethanelerin yanı başındaki tuvaletlerin belediyelerin kazanç kapısı olmaması gerektiğine vurgu yapmıştım. Canınızın istediği sözleşmeyi fesh etme tehdidinde bulunuyorsunuz, işinize geldiğinde müktesep hakları bile çiğnemeyi göze alıyorsunuz, hodri meydan haydi bakalım bu sözleşmeleri de iptal edin de biz de görelim.’ İfadelerini kullandı.

 

5s 
HANGİ FATMA HANIM?
Bu mübarek günde polemiğe girmek istemezdim ama dün başka, bugün bambaşka bir Belediye başkanı ile karşı karşıyayız maalesef.
Herhalde örgütünden yediği zılgıt hanımefendinin canını sıkmış olacak ki, beceriksizliğini örtbas etmek için mal bulmuş mağribi gibi bana saldırarak açmış ağzını yummuş gözünü.
Orayı-burayı boyamayı, gülücük dağıtmayı, olur-olmaz yere kalp işareti koymayı, Ak Parti belediyesinin yaptığı binaları sıvayıp boyayıp kurdelalarla açmayı belediyecilik zanneden bu hanımefendinin İzmit’e kaybettirdiği üç yılını benim üzerimden kendini ibra etmeye kalkması abesle iştigaldir.
Beceriksizliğini başkaları üzerine atacak kadar pişkin, dün başka, bu gün başka konuşan bir insanın hukukçu kimliğine ve bir Hanımefendiye yakışmayacak tarzda konuları çarpıtması İzmit kamuoyunun dikkatinden kaçmaz.
Sayın HÜRRİYET, laf üreteceğinize hizmet üretin. İşte Fethiye ve İstiklal caddesinin acıklı hali ortada. Aylardır çamur deryası halinde, nihai hedefe ulaşmadan önce yüzünüze gözünüze bulaştırdığınız bu iki caddeyi insan haysiyetine yaraşır hale getirin, sonra çıkıp oraya buraya çamur atın.
Büyükşehir Belediye Başkanı olma arzu ve hayaline kapılarak tuvalet üzerinden makam devşirme gayretiniz beyhudedir.
Herhalde doğrudan teminlerle İzmit halkının kazanımlarını avanenize kazandırdıklarınızın üstünü örtmek için bugün bunları söylüyorsunuz.
Ben Acizane ve safiyane duygularla halkımızın hissiyatına tercüman olmak için gündeme getirdiğim ibadethanelerin yanıbaşındaki tuvaletlerin belediyelerin kazanç kapısı olmaması gerektiğine vurgu yapmıştım.
Canınızın istediği sözleşmeyi fesh etme tehdidinde bulunuyorsunuz, işinize geldiğinde müktesep hakları bile çiğnemeyi göze alıyorsunuz, hodri meydan haydi bakalım bu sözleşmeleri de iptal edin de biz de görelim.

YORUM ALANI