DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Zeray’ın yeni projesi ‘Zeray Dora Hill’ tanıtıldı

Son Güncelleme :

01 Haziran 2022 - 20:45

/ kez okundu.
Zeray’ın yeni projesi ‘Zeray Dora Hill’ tanıtıldı

Zeray “Yaşamak ne güzel” dedirtecek yepyeni projesi Zeray Dora Hill’İn  projesinin satış ofisinde düzenlediği basın toplantısıyla kamuoyuna tanıttı. 

Toplantıya Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın, Zeray İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Zeray ve çok sayıda davetli katıldı.  Basın mensupları satış ofisinde Zeray Dora Hill projesinin teknik özelliklerini kapsayan 2+1 örnek dairesini gezdiler.

ÇOK ÖZEL PROJE

Kocaeli’ nin İzmit ilçesinde, en önemli bölgelerden biri haline gelen Çayırköy’ün sırtlarında yer alan Zeray Dora Hill, 720 bin metrekare, orman ile çevrili, benzersiz manzarası ve neoklasik mimarisiyle yaşamın tüm güzelliklerini tek bir yerde toplayan çok özel bir proje.

30 MAYIS 2024’TE TESLİM

İçerisinde özel blokların da yer aldığı, 50 adet 1+1, 70 adet 2+1, 230 adet 3+1, 80 adet 4+1 olmak üzere toplam 430 adet bağımsız bölümden oluşan Zeray Dora Hill’de her blok, altı normal kat ile bahçe ve teras dubleks katlarından oluşuyor. İlave olarak her bloğun altında kapalı otopark katı yer alıyor. Toplam inşaat süresi 731 gün olarak planlanan projenin 30 Mayıs 2024’te teslim edilmesi hedefleniyor.

Toplantıda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Zeray, projenin yeni bir keşif boyutunda olduğunu belirterek şunları söyledi: “Bugün lansmanını yaptığımız proje; bölge olarak, İzmit’te yeni yerleşim alanı ve emsali oldukça düşük olan bir bölgededir. Bu aks geçmiş dönemde hak ettiği değeri görmemiş olsa da Dora Hill projemizle, hak ettiği değeri yakalayacaktır. Adeta Zeray markasıyla, proje geliştirdiğimiz arazileri ve bölgesini hak ettiği değere taşımayı misyon edindik. Projeye ayak bastığım ilk andan beri, bir yanı deniz, bir yanı göl, alabildiğince orman manzarasıyla, projenin tamamlandığındaki atmosferini yaşayabildim. Bu daha önce yaptığımız projelere kıyasla yeni bir keşif boyutunda. Bizler de böyle özel bir arazide, yaşanabilir her türlü ihtiyacın düşünüldüğü bir konsept geliştirdik. İnşallah bu projemiz; 5 binin üzerindeki her bir kalemde yer alan tüm paydaşlarımıza, kentimize ve ilçemize ‘iyi ki’ dedirtecek bir katkıyla, imza bir proje olacaktır.”

İstanbul’a 45 dakika, Kocaeli’nin en seçkin alışveriş ve sağlık merkezlerine yalnızca birkaç dakika mesafede olan Zeray Dora Hill, su ve doğa sporlarına ya da aktivitelerine dört mevsim ulaşma imkânı sunuyor. Yürüyüş yolundan bisiklet yoluna, çocuk oyun alanından spor yerlerine, dinlenme alanlarından seyir amfilerine, balık tutma platformlarından yeşil alanlara, sosyal tesis binasından iskeleye kadar her türlü sosyal aktiviteye kolayca ulaşılabilecek Bıçkıdere Göleti’ndeki Gölkay Park ise Zeray Dora Hill’in hemen yanı başında yer alıyor.

YORUM ALANI