SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
ŞOK Sözler; ‘Cumhuriyet’i Bir Kabadayı Bozuntusuna Teslim Edemeyiz’
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a EYT Tepkisi

Ak Partililer Bayramlaştı

Ak Partililer Bayramlaştı

Ak Partililer AK Parti İl Teşkilatı parti binası  önünde gerçekleştirilen bayramlaşma programında bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen bayramlaşma programına Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti Milletvekilleri Emine Zeybek, Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Cemil Yaman, Fikri Işık, ilçe belediye Başkanları, meclis üyeleri, İl ve ilçe yöneticileri, eski Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, eski İl Başkanları Mahmut Civelek ve Şemsettin Ceyhan ve çok sayıda partili katıldı.

Bayramlaşma programında konuşan İl Başkanı Mehmet Ellibeş partililere yaptığı konuşmada, ” Bugün hem bayramımızı idrak ediyoruz hem siyasi bir bayram kutluyoruz. Bu partiyi milletimiz kurmuştur. Bugün itibari ile halkımızın desteği ile ele ele kol kola hedeflerimize daha güçlü adımlarla yürüyoruz. Bize düşen birliktelik içinde bu yürüyüşü yapmamızdır. Surlarda bir gedik açtırmamamız lazım. Bize yakışan bu. Kocaeli teşkilatı hep örnek olmuştur. Olmaya da devam edecektir. Tüm ilçelerimizde teşkilatımız dimdik ayaktayız” dedi.

 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN SELAMI VAR

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın konuşmasında,” Partimizin 18’inci yıl dönümünü ve bayram mutluluğunu birlikte yaşıyoruz. Dün bayramlaşma vesilesi ile Cumhurbaşkanımız ile telefonda görüştüm. Cumhurbaşkanımızın sizlere selamı var” dedi.

SEÇİMLERDE AK PARTİ KAN KAYBEDİYOR DENDİ

AK Parti MKYK Üyesi Milletvekili Emine Zeybek ise ,” Biz 18 yaşındayız. 18 yıldır partimiz ayakta 17 yıldır da iktidar. Hala dimdik ayaktayız. Bugün hala birinci partiyiz. Cumhurbaşkanımızın liderliği de tartışılamaz bir konumda. Seçimlerde AK Parti kan kaybediyor dendi. Ama rakamlar onu göstermiyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR