SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Ahmet Davutoğlu ‘Gelecek’
Nobel Edebiyat Ödülü ve Şaşırtmayan Gerçekler

AKP’ye 18. Yıl Dönümünde ŞOK TEPKİ!

AKP’ye 18. Yıl Dönümünde ŞOK TEPKİ!
AK Parti’nin 18. kuruluş yıl dönümü için hazırlanan görselde Ahmet Davutoğlu’nun silinmesine tepkiler büyüyor. AK Parti’nin tarihindeki en büyük oyu almasına rağmen Pelikancı yapının tezgahıyla istifa etmek durumunda kalan Davutoğlu’nun silinmesine bir tepki de AK Parti Gençlik Kolları’nın teşkilat başkanlığını yapmış, Cengiz Sunar’dan geldi.
Cengiz Sunar’ın AKP’nin 18. kuruluş yıl dönümü görselinde Ahmet Davutoğlu’na yer verilmemesine çoksert tepki gösterdi. Sunar, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ‘ Böyle yaparak ne yapmaya çalışıyorsanız elinizde kalacak. Ama ben cürmüm kadar 2014-2016 arasında çalışan bir genç olarak en ufak menfaatim olduysa çoluğumdan çocuğumdan çıksın ama en ufak da hakkım varsa haram olsun. Onbinlerce insanın hakkına girmektir bu. Yazıklar olsun’ İfadelerini kullandı.
İŞTE CENGİZ SUNAR’IN PAYLAŞIMI
Cengiz Sunar
@cengizsunar
Böyle yaparak ne yapmaya çalışıyorsanız elinizde kalacak. Ama ben cürmüm kadar 2014-2016 arasında çalışan bir genç olarak en ufak menfaatim olduysa çoluğumdan çocuğumdan çıksın ama en ufak da hakkım varsa haram olsun. Onbinlerce insanın hakkına girmektir bu. Yazıklar olsun

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR