SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Hürriyet, İzmit İçin Büyük Kazanç
Kocaelispor Bu Tesislerde Kamp Yapacak

Başiskele’de, Usta’nın Hedefinde Mutlu mu Var?

Başiskele’de, Usta’nın Hedefinde Mutlu mu Var?
Bu haber 14 Mart 2019 - 20:43 'de eklendi

Başiskele’de belediye başkan adayları çalışmalarına devam ediyor. Başiskele’de Yasin Özlü, Zafer Mutlu, Rıza Güven Usta ve büyük iddiası olan güçlü bağımsız aday Muharrem Can var. Başiskele’de son zamanlarda çokça konuşulan bir iddia var. 

Başiskele’de Saadet Partisi ve İYİ Parti arasında görüşmeler olmuş, olumsuzlukla sonuçlanmıştı. Bunun üzerine İYİ Parti Başiskele’de Rıza Güven Usta’yı belediye başkan adayı gösterdi.

Sahada çalışmalarını sürdüren Usta ile ilgili bir iddia ortaya atıldı. Başiskele’de konuşulanlara göre; İYİ Parti Adayı Rıza Güven Usta, seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaretlerde Saadet Partisi Başiskele Adayı Zafer Mutlu’yu hedef alıyormuş. Muhalefetteki İYİ Parti’nin Adayı Usta’dan, Başiskele’de iktidar partisi Ak Parti’nin Adayı Yasin Özlü’yü hedef almasını bekleyen Başiskeleliler, SP Adayı Mutlu’yu hedef alması karşısında şaşkınlık yaşıyorlarmış.

Başiskele’de yüksek sesle konuşulan bu iddia yenilir yutulur cinsten değil. Usta’nın Mutlu’yu hedef alması karşısında Başiskele seçmeninin bir bölümü acaba sorusunu sormaya başlamış. Rıza Güven Usta’nın Başiskele’de şüphe uyandıran iddiaları bertaraf etmesi gerektiği yönünde değerlendirmeler de yapılıyor.

İYİ Parti Başiskele Adayı Rıza Güven Usta’nın hedefi iktidar adayı olması gerekirken, Mutlu’yu hedef aldığı yönündeki iddialar karşısında kafalar karışıyor. Rıza Güven Usta, Başiskeleliler’e mesajı vermekte zorluk mu çekiyor? Başiskeleliler’e kendini anlatmakta sıkıntı mı yaşıyor bilinmez.

Usta, Başiskele’de kulaktan kulağa konuşulan bu iddialara ne diyecek? Öncelikli hedefim iktidar partisi adayıdır diyecek mi? Anlaşılan Başiskele, Usta’dan bu yönde kararlı adımlar bekliyor.POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR