SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Hürriyet, İzmit İçin Büyük Kazanç
Kocaelispor Bu Tesislerde Kamp Yapacak

Dilovası’nda Saadet Partili Yöneticiye Tehdit

Dilovası’nda Saadet Partili Yöneticiye Tehdit
Bu haber 12 Mart 2019 - 18:31 'de eklendi

Dilovası’nda Ercan Dalkılıç’ın en iddialı aday durumuna gelmesi, Dilovası’ndaki Ak Parti yöneticilerini germeye başladı. Dalkılıç korkusu karşısında ne yapacaklarını şaşırmışcasına tehdit kokan söylemler kullanmaya başlamışlar.

İlçe Seçim Kurulu’nda 30 Mart’ta yapılacak son mitingler için kura çekimi yapıldı. Kura çekiminde Saadet Partisi Dilovası Adayı olan Ercan Dalkılıç’ın miting saati, Ak Parti’den sonra en son miting olarak belirlendi.

Kura çekiminde Ercan Dalkılıç’ın mitinginin Dilovası’nda yapılacak son miting olması kesinleşti. Bunun üzerine Ak Parti İlçe Sorumlusu, Saadet Partisi ilçe sorumlusuna tehditvari sözlerle ‘Seni Dilovası’na sokmam’ ifadelerini kullanmış. Ak Partili yöneticinin gözdağı verircesine sarfettiği sözler Ak Parti’nin Dilovası’nda kaybetme korkusuna kapıldığını gösteriyor.

İYİ PARTİLİ YÖNETİCİ AÇIKLADI

1 değil 2 değil 3 değil…
Bu kadar mı kinle dolmuşsunuz.

Bugün İlçe Seçim Kurulunda, 30 Mart ta ki Miting Saati için yapılan kurda SAADET Partisinin Son Miting Saatinin Çıkması Üzerine, Dilovası AKP İlçe Seçim Sorumlusu, Saadet Partisi İlçe Seçim Sorumlusunu Tehdit Ederek ‘Seni Dilovası’na Sokmam…’ … Gibi Sözlerle Göz Dağı Vermekte Ne Oluyor.

Kimse Sahipsiz Değildir.POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR