SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Liman Değil, İskeleymiş, Yalan Konuşuyorlar
İYİ Parti İzmit’te Tek Adaylı Kongre

İşadamı Murat Güzel Aday

İşadamı Murat Güzel Aday
Hareketli günler geçiren Kocaeli’nin aktif ve etkin kuruluşlarının başında gelen Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu’nda(KEDFE) Murat Güzel sesleri. Önümüzdeki aylarda olağan kongresini yapacak olan KEDFE’de, ilimizin ve Erzurum camiasının tanınan ve sevilen işadamlarından Murat Güzel kongreye adaylığını resmen açıkladı.
KUCAKLAYIŞI VE BİRLEŞTİRİCİ YÖNETİM ANLAYIŞI
Erzurum Oltu Dernekler Federasyonu (OLFED) kurucu başkanı olan, Marmara bölgesi Oltu ilçe ve köy dernekleri ile yaptığı uyumlu çalışmayla hemşehrileri tarafından taktir toplayan Güzel, güçlü ve vizyoner kimliğini bu kez KEDFE çatısı altında göstererek, Kocaeli’de yaşayan Erzurumlular’ı kucaklayıcı ve birleştirici bir yönetim anlayışıyla göreve talip olduğunu belirtti. Dadaşlar’a hizmet etmeyi, “Boynumuzun borcu” sözleriyle nitelendiren Güzel, KEDFE’nin çıtasını daha yukarıya taşımak istediğini söyledi. Yaşanan bu gelişme sonrasında, KEDFE başkanlığı için Murat Güzel isminin kulislerde dillendirilmesi, Erzurum camiasında heyecan ve sevinç yarattı.
MURAT GÜZEL KİMDİR?
1976 Erzurum ili, Oltu ilçesi, Toprakkale köyü doğumlu olan Murat Güzel, evli ve 3 çocuk babasıdır. Marmara Bölgesi Oltu Dernekler Federasyonu Kurucu Başkanı olarak tanınan Güzel, ERDAŞ Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR