SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Hakim ve Savcı Adaylığı Mülakatları Başlıyor
Evde Bakım Parası ve Engelli Raporuyla İlgili Flaş Karar

İsmail Araç’ın Oğlunun Düğününde Dikkat Çeken Kare

İsmail Araç’ın Oğlunun Düğününde Dikkat Çeken Kare

Sema- Halil Çetinaslan çiftinin kızları Hilal ile İlknur-İsmail Araç çiftinin oğulları Salih dünya evine girdi.

Nikaha Büyükakın’ ın yanı sıra, AK Parti Milletvekilleri Fikri Işık, Emine Zeybek, Cemil Yaman, İlyas Şeker, AK Parti’den istifa eden Eski  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Büykşehir Belediyesi Eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, AK Parti Eski İl Başkanları Abdullah Eryarsoy, Şemsettin Ceyhan, Mahmut Civelek, Gebze Eski Belediye Başkanı Adnan Köşker, CHP Eski İzmit İlçe Başkanı Alparslan Seymen ve çok sayıda davetli katıldı. Protokol üyeleri genç çifte nikah şahitliği yaptı.

DÜĞÜNE DAMGA VURAN KARE

AKP İl İstişare Kurulu Üyesi İsmail Araç’ın oğlunun düğününde ilginç kare dikkatleri üzerine topladı. AKP’den istifa eden ve Ali Babacan ile parti kurma hazırlığında olan Nihat Ergün AKP’li milletvekillerinden büyük saygı görmüş. Hem de bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeni parti kuran kadrolara yolsuzluk çıkışı olmuşken.

Erdoğan yeni parti kurucuları ile üst düzeyde gergin ve kavga siyaseti yürütürken AKP’li  milletvekilleri Nihat Ergun’a pek de hürmetkar görülüyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR