SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Eğitim-İş’ten Flaş Açıklama
İdlib’de 33 Askerimiz Şehit

Kapı Kapı Dolaşıp Anlatacak

Kapı Kapı Dolaşıp Anlatacak

CHP Çayırova Belediye Başkan adayı Selahattin Kaya Çalışmalara hızlandırdı. Başkan adayı Kaya; CHP Çayırova İlçe Başkanı Çetin Hartamacı, İlçe yöneticileri ve Belediye meclis üyeleri ile yoğun ziyaretlere devam ediyor.

EKONOMİK KRİZ ESNAFIN BELİNİ BÜKMÜŞ

Çayırova Fatih caddesinde esnaf ziyareti yaparak, esnafın tek, tek elini sıkan ve hatırını soran CHP Belediye Başkan adayı Kaya; vatandaşın olumlu tepkisinden oldukça mutlu oldu. Ziyarette vatandaşın en büyük sıkıntısının yaşanan ekonomik kriz olduğunu, vatandaşlarımızın umudu yok olmuş durumda, insanlar artık sıkıntılarını konuşmuyor yüksek sesle haykırıyor ve bir umut arıyor.

ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ

31 Marta kadar çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayacağız diye Selahattin Kaya, geçmişte Çayırova’da 4,5 yıldır ilçe Başkanlığı yapıyorum, bu süre zarfında 4 seçim yaşadık bu sebeple kamuoyu tarafından tanınıyor ve biliniyorum İlçe Başkanlığı yaptığım dönemde Çayırova’da yaşanan olumsuzlukları gerek ulusal basında gerekse yerelde hep gündeme getirdim ve üzerine gittim. Şimdi ise Belediye Başkan adayı olarak kapı,kapı  gezerek anlatacağım. Yaşanan bu olumsuzluklara karşı Çayırovalı hemşehrilerimin bana destek vereceklerine yürekten inanıyorum, bu dönem Çayırova’da mevcut bu gidişattan memnun olmayanlarla, siyasi parti ayırımı yapmadan bir değişimi birlikte başaracağız dedi.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR