SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Milli Dayanışma Kampanyasına Şok Tepki
Bağış Kampanyası Başlatan Belediyelere ŞOK!

KOÜ Hastanesi’nde Çile Bitmiyor

KOÜ Hastanesi’nde Çile Bitmiyor

Sağlıkta güzel işler yapıyoruz diyoruz, bir yandan Kocaeli’ye önemli yatırımlar da yapılıyor. Ancak Kocaeli Üniversitesi Hastanesi’nde sıkıntı bitmiyor.

Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıları Retina Bölümü’nden randevu alıp muayeneye gelen vatandaşlar çileden çıktı. Öğleden önce saat 11:00’e randevu alan vatandaşa muayene için sıra akşam saat 19:30’da geldi. Sağlıkta önemli yatırımlardan sıkça bahsediyoruz, güzel yapılanları gündeme getiriyoruz da, KOÜ Araştırma Hastanesi’nde vatandaşa yapılan bu eziyete bir son verilmesi gerekiyor. 11:00’de verilen randevu biraz sarkabilir. 19:30’a sarkması hangi gerekçe ile açıklanabilir. Sabahın erken saatlerinde hastaneye giden vatandaşlar saatlerce muayene olmak için beklemek zorunda kalıyor.

KOÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde vatandaşı saatlerce bekletip, çileden çıkarmaya kimsenin hakkı yok. Hastanenin daha disiplinli hale gelmesi ve sıkıntıların sona ermesi için yetkililer göreve çağrılıyor. Sağlık sorunu için Hastaneye gelen insanların sinirlerinin gerilmesine neden olmaya kimsenin hakkı yok.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR